‘Bir Hayal Bir Oyun’ hikayeleri YouTube’da hayat buluyor

İlk olarak ‘Kusursuz Dünya’ yayınlanacak

Zorlu Holding tarafından gerçekleştirilen ‘Bir Hayal Bir Oyun’ Projesi’nde ilkokul 3. ve 4. sınıf öğrencileri tarafından yazılan hikayeler Youtube’da mini çizgi film olarak yayınlanacak. Proje; Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Zorlu PSM ve BantMag iş birliğiyle gerçekleştirilecek. 2020 senesinde düzenlenen yarışmada dereceye giren ilk 10 hikaye, sesler ve çizgilerle hayat bulacak.

Zorlu Çocuk Tiyatrosu aracılığıyla bugüne kadar 1000’in üzerinde oyun ile 900 bin aşkın çocuğa erişim sağlandı. Çocukların yeteneklerini fark etmelerini sağlamak ve özgüvenlerini artırmak amacıyla bu sene üçüncü kez düzenlenen ‘Bir Hayal Bir Oyun Yarışması’nda ilk 10’a giren hikayeler, Zorlu Çocuk Tiyatrosu YouTube kanalında mini çizgi filmler şeklinde yayınlanacak.

İlk olarak COVID-19 önlemleri kapsamında henüz tiyatro sahnesinde sergilenemeyen, birinci seçilen hikaye ‘Kusursuz Dünya’  izleyiciler ile buluşuyor. 7’den 70’e herkesin keyifle izleyebileceği 10 farklı eser, Zorlu Çocuk Tiyatrosu Youtube kanalında her hafta yeni bir bölümle izleyicileri bekliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir