Juan Valdez yelken takımı ilk yarışında ödülün sahibi oldu!

 6-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti

Juan Valdez’in marka sponsorluğunu üstlendiği ve takım kaptanı Milli sporcu Aysu Peksağ ile maviliklere açılan Yelken takımı, BAUISC Spring Trophy’23’te aldığı ödül ile denizlerdeki ilk başarısını elde etti.

Etkinlik, 6 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Boğazı ve 7 Mayıs Pazar günü Caddebostan-Adalar açıklarında gerçekleşen 3 yarış ile tamamlandı. Beşiktaş’ta başlayan yarışta Anadolu Hisarı önündeki şamandırayı dönen tekneler, parkurun başlangıç noktasına gelerek yarışı tamamladı.

Juan Valdez’in desteği ile beş kadından oluşan yelken ekibi, Sportsboat sınıfında 50 teknenin yarıştığı 4’üncü etabın sonunda ikincilik aldı. BAUISC SPRING TROPHY’23 OVERALL’da birincilik ödülüne hak kazandı.

Juan valdez kadınları eşitliğe yelken açıyor

Juan Valdez, 2022 yılında Türkiye’de kapılarını açtı. Kadınların iş hayatında karşılaştığı sorunları ve kişisel tabuları ortadan kaldırmayı hedefleyerek çeşitli projeler düzenliyor. Honest Holding Türkiye Kurucusu Cengiz Deveci, kadınların iş hayatındaki fırsat eşitliği konusunda çok hassas olduklarını ifade etti. 

Honest Holding Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Tuğçe Tanju Atıl,
çalışanlardan oluşan kadın takımıyla Cumhurbaşkanlığı 3. Uluslararası Yat Yarışları’na da katılacaklarını söyledi.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir