Kiko Milano’dan özgünlüğü haykıran yeni güzellik serisi

‘Beauty Roar’ ile gerçek seni ortaya çıkar!

KIKO MILANO Beauty Roar Koleksiyonu, kişinin benzersiz görkemli güzelliğini vurgulamak ve kutlamak için tasarlandı.

Her cilt rengine özel üniversal dokulardaki seri, sizi siz yapan özellikleri kapatmak yerine, kişinin benzersiz kimliğini kahramanlaştırıyor.

 3-in-1 Cleansing Mask (279.99 TL)

Ürün, koleksiyonun cilt bakım aksesuarları seti içinde bulunan temizleme pedini kullanarak tüm yüze uygulanabiliyor. Temizleme, scrub ve maskenin faydalarının birleştiği ürün, temiz narenciye kokusu ile günlük cilt bakımı için ideal bir başlangıç adımı.

Radiant Face Serum (299.99 TL), adeta içinizdeki ışıltıyı yüzünüze yansıtıyor. C vitamini, karite yağı ve argan yağı ile zengin Refreshing Face Cream (349.99 TL) ise jelimsi dokusu sayesinde uygularken harika bir his veriyor ve cilt bakımını tamamlıyor.

Soft Face Primer (329.99 TL)

Pürüzsüzleştirici etkisi ve hafif dokusu ile cildi makyaja hazırlıyor. Primer cilt tonunu kapatmadan aydınlık ve sağlıkla parlayan taze bir görünüm veriyor.

Match With You Tinted Face Base (399.99 TL)

Nemlendirici özelliğinin yanı sıra mikro kapsül pigmentler içeren formülü ile her cilt tonuna uyum sağlıyor. Cilde yumuşak bir his veriyor. Porcelain, almond and hazelnut olmak üzere 3 farklı renk alternatifine sahip.

3 in 1 All Over Luminizer Gel (279.99 TL)

Koleksiyonun en inovatif ürünlerinden biri olan jel yapıdaki aydınlatıcı gloss; yüze, gözlere ve dudaklara uygulanabiliyor. Hafif bir dokuya sahip aydınlatıcı, büyüleyici, cilde ilahi bir ışıltı katıyor.

2-in-1 Cushion Bronzer (299.99 TL)

İdeal bir kontür ürünü olan likit bronzlaştırıcı, sünger uçlu aplikatörü sayesinde kolaylıkla uygulanabiliyor.  Jel krem formu ve 2 farklı renk tonu ile özellikle şakaklar ve çene hattını belirginleştirmek ve kontür uygulamak için zahmetsizce kullanılabilecek mükemmel bir ürün.

Flawless Look Face Palette (419.99 TL)

Allık, highlighter ve bronzerı bir palette buluşturan ürün, cildinize uygun kişisel renk kombinasyonu yaratmaya olanak tanıyor. İpeksi bir dokuya sahip palet, 2 farklı renk alternatifi ile kusursuz bir görünüm vadediyor.

Multi Finish Eyeshadow Palette (419.99) TL

Süper pigmentli dokusu ile dikkat çeken göz farı paleti, kolay uygulanabilen, ipeksi dokusu sayesinde profesyonel makyaj uygulamalarının vazgeçilmezi olacak. Palet, mat ve metalik bitişli farları ve 3 farklı renk alternatifi ile Beauty Roar koleksiyonunun olmazsa olmazları arasında.

Metallic Liquid Eyeshadow (259.99) TL

Zengin metalik ışıltıya sahip sıvı göz farı, maksimum etkili göz makyajı görünümleri yaratıyor.  Pürüzce kayan yapısı, uygulandığında hafif ve taze bir his veriyor. Likit göz farının her cilt tipine uyabilecek 4 farklı renk alternatifi var.

Stunning Eyes Marker (239.99) TL

Mat bitişli eye liner büyüleyici 4 farklı renk seçeneğine sahip.

Volumizing & Curling Effects Mascara (349.99 TL)

Kirpiklere panoromik bir yoğunluk kazandıran maskara, karite yağı ile zenginleştirilmiş hafif bir formüle sahip.  Kirpikleri ağırlaştırmayan maskara, hem hacim hem de daha kıvrık bir görünüm kazandırıyor.

Eyebrow Pencil (199.99 TL)

Doğal bitişli kaş kaleminin 4 farklı renk alternatifi var.

Eyebrow Fixing Gel (279.99 TL)

Transparan bitişli jel, ağırlık yapmayan hafif bir formüle sahip.  Kaşlara sabit, dolu mükemmel bir görünüm veriyor.

Beauty Roar Koleksiyonu tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyum sağlayacak eşsiz ve eğlenceli dudak görünümleri öneriyor.

pH Colourful Lip Balm (249. 99 TL)

Her kullanıcıya özel pH uyarlama teknolojisine sahip dudak balmı, kişiye özel yumuşak bir görünüm veriyor.  Her dudağın pH değerine göre renk veren balm, narenciye kokusu ile hafif ve doğal dudak görünümü sevenlerin vazgeçilmezi olacak.

2 in 1 Creamy Stylo & Universal Lip Liner (259.99 TL)

Daha vurgulu ve parlak bir görünüm tercih edenlerin seçimi olacak. Dudak kalemi ucu ile dudak şeklini belirginleştiriyor. Ruj ucu ile ise yoğun şekilde renk veriyor. Ethereal Beige, kırmızı, glam mauve ve Truly Burgundy olmak üzere 4 farklı renk seçeneği var.

pH Matte Liquid Lip Colour 299.99 TL

Ph teknolojisine sahip likit ruj, zengin ve mat bir renk salınımına sahip.  Altı farklı renk alternatifi bulunan ruj, dudakta kuruluk yaratmıyor, konforlu bir his veriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir