Tea Co’dan çevreye ve sağlığa zarar vermeyen müslin poşet çay

Doğada tamamen çözünerek çevreyi koruyor

Dünyanın farklı bölgelerinden özenle toplanan çayları tüketicisiyle buluşturan Tea Co, Türkiye’de ilk kez kullanılan, %100 pamuktan müslin bez çay poşetleriyle bu alanda fark yaratıyor.

Tamamen el işçiliğiyle üretilen müslin bez çay torbaları, çaya nano ve mikroplastik kalıntısı bırakmayarak. Böylece sağlığa zarar vermiyor.

Ayrıca müslin bez çay torbalarının geniş ve gevşek yapısı, çay yapraklarının daha rahat hareket etmesine izin veriyor. Çayın daha iyi demlenmesine ve lezzetli olmasına katkı sağlıyor.

Çay ve bitkileri 8 farklı ülkeden özenle topluyor. Özel bitki harmanlarıyla birleştirip tamamı el işçiliği müslin bezlerde çay severlerle buluşturuyor.

Dökme çayların tamamı kaliteli ve gevşek yapraklardan oluşuyor

Tea Co, toz ve benzeri bileşenler yer almayan ürünlerini modern tesislerinde az işlemden geçirerek hazırlıyor. Bu sayede çayın aroma ve tadının kaybolmasını önleyerek daha lezzetli bir deneyim sunuyor.

Tea Co, beyaz çay, siyah çay, yeşil çay, Roybos çayı ve meyve çayı kategorilerinde en lezzetli harmanları paketleyerek 12 farklı ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

Tea Co hakkında ayrıntılı bilgiye ve markanın tüm ürünlerine www.teaco.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir