Taurillon Monogram ve Monogram Macassar’dan yazlık tasarımlar

Erkekler için yepyeni koleksiyonlar

Louis Vuitton’un Taurillon Monogram ve Monogram Macassar koleksiyonları, 2023 yazını cesur, sezonluk yeni tasarımlarla karşılıyor.

Kabartmalı deri ile üretilen Taurillon Monogram koleksiyonundaki Christopher sırt çantası, Slim Sac Plat Mini ve Keepall 25 gibi tüm temel modeller, ‘Racing Blue’ adı verilen elektrik mavisi renginin taze, yazlık tonları ve sofistike ‘Mineral Gray’ renginin sadeliği ile yeniden yorumlanıyor. Aynı zamanda mat siyah veya paladyum gümüş detayların oluşturduğu kontrast ön plana çıkıyor.

Cep düzenleyiciler ve cüzdanlar birbirleriyle uyumlu. İkonik Horizon tekerlekli valiz ve Dopp Kit çantası gibi seyahatin vazgeçilmezleri de parlak, yazlık Racing Blue renginde sunuluyor.

Renk ön plana çıkıyor

Kontrastı ön plana çıkaran canlı ‘Radiant Sun’ sarısı renginde deri ile işlenen ve Maison’un ikonik Monogram Kanvası ile tasarlanan Christopher sırt çantasına, Keepall’a ve S-Lockpostacı çantasına renkler eğlenceli bir enerji getiriyor.

Bu sezon yeni olan Soft Polochon çanta, geniş ve silindirik bir şekle sahip. Ayrıca bir dokuma, bir sarı deri sap olmak üzere iki çıkarılabilir askısı var. Bu sayede çok yönlü kullanım sunmakta. Horizon ve diğer seyahat favorilerinin yanı sıra çeşitli deri aksesuarlar da ‘Radiant Sun’ rengi vurguları ile seride yer alıyor.

Taurillon Monogram ve Monogram Macassar’daki bu renkli varyasyonlar, Temmuz 2023’te mağazalarda ve louisvuitton.com’da satışta olacak.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir