Kendall Jenner Messika’nın yeni kampanya yüzü oldu

Özgürlüğü öne çıkaran, güneşten ilham alan bir buluşma

Kendall Jenner ve Valérie Messika, Maison’ın yeni kampanyasını çekmek için Güney Fransa’da bir araya geldi. Fotoğrafları, Chris Colls çekti.

Valérie Messika, modanın dinamikliğini her zaman sevmiştir. Yarattığı mücevherleri buna her sezon tanıklık ediyor. Her duruma adapte olabilen mücevherler sayesinde markasını her zamankinden daha modern ve yenilikçi hale getirebiliyor.

Marka, dinamiğini en iyi yansıtabilecek ve benimseyecek bir yüz arayışı içerisindeyken; Valérie Messika’nın iç güdüleri onu Kendall Jenner’a sürükledi. Markaya kattığı benzersiz enerji, koleksiyonun enerjisi ile doğru orantılı.

Kendall, hem podyumda hem de günlük hayatında Messika mücevherlerini tercih ediyor. Bununla birlikte Messika kadınının çabasız şıklığını, özgür ruhunu ve modernliğini somut bir örnek haline getiriyor

Valérie Messika, “Zarafet ve güç arasındaki ince ittifakı öne çıkarmak, gizemli ve hipnotik auraya sahip alfa kadın imajı yakalamak istedim; Kendall ise bunu benim için hayata geçirdi” diyor.

Kendall Jenner ise “Messika’nın yeni kampanya yüzü olmak beni çok heyecanlandırıyor. Mücevherleri bana her zaman en sevdiğim şehirlerden biri olan Paris’i anımsatmıştır. Çekimler’de Messika’nın el işçiliğini takdir ettim, minik bir küpeye bile verilen incelik takdir edilemez” ifadelerini kullandı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir