‘Kış boyu esanslı duruşun Old Spice ile devam etsin’

Her esanslı erkeğe uygun bir stick deodorant var

Dünyada erkek bakımının vazgeçilmez markası Old Spice, kış aylarında da esanslı erkeklerin kişisel bakım rutinini tamamlamaya devam ediyor. Captain, Whitewater, Strong Slugger ve Wolfthorn serilerinde bulunan stick deodorantlar ise bu rutinin vazgeçilmezi oluyor.

Havaların soğuması ile birlikte kalın kıyafetlere ve montlara geçiş yaptık. Kış mevsiminde mekan değişiklikleri, soğuktan sıcağa geçişler ekstra terleme ve beraberinde ter kokusuna sebep olabiliyor. Old Spice, kış mevsiminde yaşanılan bu problemi eşsiz ve kalıcı kokulara sahip stick deodorantları ile ortadan kaldırıyor. Old Spice stick deodorantlar 48 saate kadar ter kokusuna karşı koruma ve kuruluk sağlıyor, kıyafetlerde iz yapmıyor. Captain, Whitewater, Strong Slugger ve Wolfthorn serilerinde her esanslı erkeğe uygun bir stick deodorant bulunuyor.

  • Boğazdan kılavuzsuz geçen kaptanların kokusu Captain serisinde bulunan stick deodorant misket limonu, bergamot ve ananas kokularıyla ferahlık sağlıyor.
  • Okyanusta boy verenlerin kokusu Whitewater serisindeki stick deodorant fesleğen ve bergamotun ferahlığını taşıyor.
  • İçeriğindeki misket ve Thai limonu, gevrek elma, sedir kokusuyla Strong Slugger serisi, içerisinde bulunan stick deodorantı ile girdiği her ortamda üçlü çektirenlerin kokusu oluyor.
  • Kokusunu belli etmeyi seven avcı kurtların favorisi Wolfthorn stick deodorant; portakal, mandalina, çarkıfelek meyvesi, ananas, mango ve greyfurt özleriyle zenginleştirildi. Alışılmışın dışındaki kokusu Wolfthorn erkek bakımına yeni bir soluk getiriyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir