Knitss ile sonbahara dinamik bir başlangıç yapmaya ne dersiniz?

Pre-Fall 2021Koleksiyonu Deep & Rise

Derin mavi ve ışıldayan güneşin enerjisiyle hazırlanan KNITSS Pre-Fall 2021 Koleksiyonu; yeni sezonda dolabınız için vazgeçilmez parçalar sunuyor.

Marka ‘Deep & Rise’ koleksiyonu ile sonbahara dikkat çekici bir başlangıç yapıyor. Doğanın ruhunu; renkler, desenler ve dokular ile koleksiyona yansıtıyor.

Yeni sezonda mercan, lacivert, krem, turkuaz gibi yeni sezona geçiş renkleri yer alıyor. Mevsimlik triko takımlar, kendinizi rahat, şık ve farklı hissetmenizi sağlıyor. Ajur detaylı triko hırkalar ise serinleyen havalarda üstünüzden çıkarmak istemeyeceğiniz parçalar haline geliyor.

Konfor ön planda

KNITSS Pre-Fall 2021 “Deep & Rise” koleksiyonu ile özgün tasarımlarıyla zamansız bir stilin anahtarını sunuyor. Özgür hareket ve konforun ön planda olduğu günümüzde dinamik bir stil ve şıklığı bir arada sunan koleksiyonda grafik desenler, örgü oyunları ve renklerin bir arada kullanıldığı KNITSS dna sına uygun, detaylarda zenginleşen tasarımlar ile çağdaş ve şehirli kadınlara hitap ediyor.

KNITSS koleksiyonlarının yüzde 70’den fazlası ekolojik sertifikalı malzemelerden üretiliyor.

KNITSS tasarımlarını; İstanbul Akmerkez AVM, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi ve Ankara Armada AVM’de bulabilirsiniz. www.knitss.com sitesinden de evinizin konforunda KNITSS ürünlerine de ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir