Koyu halka karşıtı canlandırıcı roll-on göz çevresi bakımı

Dünya çapında her 15 dakikada bir satılıyor

Sadece Kuzey Kutbu’nda yetişen ve tundranın doğasındaki çalılıklarında büyüyen ginseng bitkisinden üretilen Polaar IcyMagic; ginseng özü sayesinde cildin direncini artırıyor. Ayrıca göz çevrenizi koruyor.

IcyMagic Instant Eye Contour Multi Energiser göz kremi; koyu halkaların ve yorgunluk izlerinin silinmesine yardımcı oluyor. Dünya çapında her 15 dakikada bir satılan IcyMagic; seyahatte bir numaralı kurtarıcı oluyor.

ICYMAGIC INSTANT EYE CONTOUR MULTI ENERGISER

(Koyu Halka Karşıtı, Canlandırıcı Roll-On Göz Çevresi Bakımı)

Yüzde 93’ü doğal içeriklerden oluşan IcyMagic Instant Eye Contour Energiser, göz çevresini canlandırıyor ve tazeliyor. Ucunda bulunan soğuk masaj topu sayesinde göz çevresine ışıltı katıyor ve anında tazelik veriyor. Göz torbalarının görünümünü 15 gün içerisinde yüzde 70 oranında azaltıyor. Aynı zamanda koyu halkalarla mücadele ederek stresi azaltıyor ve göz çevresinin elastikiyetini koruyor. İçeriğinde, koyu halkaları ve şişkinliği azaltmak için tetrapeptidler ve kirpik uzamasını destekleyen cilbooster aktif bileşeni bulunuyor.

Fiyatı: 380 TL

Polaar, her şeyi borçlu olduğumuz doğaya saygı duymaya özen gösteriyor. Doğanın saflığının ve kırılganlığın bilincinde olarak korunması için bilimsel kuruluşlarla birlikte çalışıyor. Doğaya ve cilde büyük hassasiyet duyan Polaar; paraben, mineral yağ ve alkol içermeyen formüller sunuyor. Hayvanlar üzerinde test etmiyor.

Fransız kozmetik deneyiminin mükemmelliğinden yararlanılarak Fransa’da üretilen Polaar, Türkiye’de sadece www.makyajtrendi.com ‘da satışa sunuluyor. 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir