KNITSS özgün desen ve örgü oyunlarıyla gardırobunuzu yeniliyor

Dün ile bugünün modasını ortak noktada buluşturuyor

Tarzını özgürce ortaya koyan güçlü kadınların markası KNITSS, kış stilinize özgün desen ve örgü oyunlarının hakim olduğunu tasarımlarıyla eşlik ediyor.

‘POWERFUL ALLURE’ koleksiyonu özgün desen ve örgü oyunlarıyla kış gardırobunuza imza niteliğinde parçalar sunuyor. Nefes alabilen yüzde 100 İtalyan iplikleriyle tasarlanan koleksiyon, şehir hayatının her anında stiliyle göz dolduran güçlü kadınlara hitap ediyor.

Yüzde 50’ye varan indirim fırsatı

Markanın DNA’sını yansıtan her bir tasarım, kalite ve şıklığı vazgeçilmezi olarak gören kadınlara triko elbise, etek, ceket, hırka, pantolon alternatifleriyle zamansız ve çabasız bir şıklık sunuyor. Özgün tasarım çizgisine sahip KNITSS, örgü ve desen tasarımlarını göz alıcı ve cesur renklerle buluşturan orijinal dünyasını yüzde 50’ye varan indirim fırsatıyla keşfetmeye davet ediyor.

Zamansız bir kış stilinin anahtarı olan marka, Mix&Match özelliğiyle daha da güçlü kombinlerin ortaya çıktığı koleksiyondaki ürünlerinin kalitesi ve tasarım çizgisiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Tasarımları; Akmerkez, Nişantaşı Abdi İpekçi ve Ankara Armada mağazalarında sizleri bekliyor. Ayrıca dilerseniz yenilenen www.knitss.com online alışveriş sitesinden evinizin konforunda KNITSS ürünlerine ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir