Knitss’ten Sevgililer Gününe Özel Şık ve Romantik Dokunuşlar

Doğadan ve sanattan ilham alıyor

KNITSS, Sevgililer Günü’nde şıklığı ve rahatlığı bir araya getiriyor. İtalyan yün kaşmir ipliklerinden üretilen Knitss koleksiyonu; aşkı, şifayı ve yaşamın içsel güzelliklerini temsil eden dokular, renkler ve detaylarla öne çıkıyor. Aynı zamanda bu özel geceye Knitss’in farklı tasarımları ile de hazırlanabilirsiniz. 

Hediye listenize renk katacak alternatifler

Şık trikolar, aksesuarlar, elbiseler, ceket ve pantolon takımları gibi parçalar, hediye listenize renk katacak. Ayrıca, denim ve gömleklerle kombinlenebilen çeşitli formlarda triko üstler, Knitss’in bere ve atkıları ile tamamlanıyor.

Sevgililer Gününe özel hediye seçimlerinizi, kış boyunca günlük yaşam tarzınıza kayak tatili şıklığı katacak Après-Ski koleksiyonundan yana yapmanız da mümkün. Sevgiliye hediye konusunda her alanda kullanılabilecek renklere ve rahat kesimlere sahip. Koleksiyon, tematik kar taneleri desenleri ile dikkat çekiyor. Kırmızı, camel, ekru gibi renkler öne çıkıyor. Koleksiyonda; vintage formda tulum, kazak, yelek, balaklava ve kış desenli bandanalar yer alıyor.  

Sevgiliye hediye konusunda yol gösterici parçalar arasından dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir