KORRES’in yeni cilt bakım serisi Boyner’de yerini aldı

Daha güçlü bir cilt için doğal bileşenler

Ege’nin sadeliğinden ve esintisinden ilham alan doğal cilt bakım markası KORRES, yeni serisini sundu.

Yunanistan’ın Santorini Adası’nda yetişen üzümlerle geliştirilen ‘Santorini Grape’ serisi, Boyner’de yerini aldı. Yeni seri; güçlü bir cilde sahip olmak isteyenler için bakım maskesi, serum ve nemlendiriciden oluşuyor. Cildi besleyen ve iyileştiren antioksidanlar bakımından zengin bir seri. Cildin ihtiyacı olan nemi ve ışıltıyı üzümle geri kazandırıyor.

Güçlü cildin sırrı üzümde

Santorini’nin üzümleri, adanın sahip olduğu doğal atmosferinde verimli volkanik topraklarda yetişiyor. Gözenek Açıcı Krem, cildi nemlendirirken pürüzsüzleştiriyor. Cildin yağ dengesini sağlamaya yardımcı oluyor. Yüz Serumu yenileyici etkisiyle cildi yeniden yapılandırıyor. Cilt Yenileyici Bakım Maskesi ise ciltteki fazla yağı alıyor. Detoks etkisi yaratarak cildi arındırıyor. Serinin içeriğinde kullanılan üzüm çekirdeği yağı, cildin esnekliğini artırırken, cilt dokusunu iyileştiriyor. Ayrıca bu formül cildin koruyucu nem bariyerini daha da güçlendiriyor.

“Vegan içeriği ve hafif yapısı ile cilde dost bir serisi oluşturduk”


Cilt Yenileyici Bakım Maskesi 

KORRES’in Kurucusu George Korres,  “Yunan homeopatik eczanesinden doğduk ve 20 yılı aşkın süredir sürekli gelişen bir markayız. Doğanın saflığı ile bilimi birleştiriyoruz. Yüksek doğal içeriğe sahip, aynı zamanda etkili ve güvenli ürünler ortaya çıkarmak için cilde ve çevreye dost bileşenleri belirliyoruz. 500’den fazla endemik bitkiye sahip Yunan florasındaki benzersiz saf bitkileri doğaya saygılı şekilde ürünlerimizde kullanıyoruz. Santorini üzümü işte bu özel bitkilerden biri. Santorini Adası’nın bereketli volkanik topraklarında yetişen üzümlerle hazırladığımız yeni serimizde, cilde ihtiyacı olan nemi veren doğal maddeler kullandık. Vegan içeriği ve hafif yapısı ile cilde dost bu özel serinin cilt bakım rutininin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz” dedi.

Boyner Büyük Mağazacılık Kozmetik, Ev&Yaşam Kategori Direktörü Can Savaşan, “DNA’ları örtüşen iki marka olarak KORRES, Türkiye’de sadece Boyner’de. Santorini Grape serisinin ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz. KORRES, cilt bakımında da sürdürülebilir bir geleceğe ve doğallığa önem verenlerin de tercihi oldu. ” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir