Cesur ve all-gender hibrit tarzlar ön plana çıktı

UGG İlkbahar/Yaz 2024 Venture Daze Koleksiyonu

UGG®, Feels Like UGG sezonluk kampanyasının ikinci bölümünü, Venture Daze Koleksiyonu ile tanıttı. Bu yeni koleksiyon, uzağa gitmek yerine cesurca gitmekle ilgili. All-gender mule ve slide modellerini kapsayan koleksiyon, yeni kökleri ve cesur işçiliği temsil ediyor.

Tasarım ilhamını ikonik Tasman’dan alan Venture Daze Koleksiyonu, UGG®’ın ikonik DNA’sını sürdürüyor. Şeker kamışı EVA ve Leather Working Group üretimi süet gibi sorumlu malzemelerle şık ve yenilikçi hibrit stile sahip. Stiller, markanın imzası niteliğindeki yumuşaklık ve konforu yeni bir lastik sırtı dış taban ile sunulmakta.

Venture Daze Slide

Gün doğumunu karşılayan ve her gün batımını kutlayan, doğayla uyumlu bir sandalet. Çamur ve çimlerin üstesinden gelen cesur kauçuk dış tabanı ve yastıklı süet üst kısımları ile tüm sezon boyunca rahatlık sunmakta. Şeker kamışı EVA dış tabanı ise size her adımda hafiflik kazandırır.

Venture Daze Mule

UGG Tasman terliğinin modern bir yorumu. Lastik dişli dış tabanı sayesinde her arazide sağlam tutuş sunan bir model. Sizi festivallerden kamp ateşi gecelerine kadar her maceraya götürmeye hazır. Süet üst kısım, ikonik UGG Braid™ ve kutu dikişi ile tasarlanmış olup, hafif şeker kamışı EVA taban ve orta tabanın üzerinde yer alır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir