L:A Bruket dudak ürünleriyle dudaklar kışa hazır!

Kuru ve çatlak dudaklara son!

L:A Bruket, dudak peelingi ve ve dudak maskesiyle havaların soğumaya başladığı bu günlerde dudaklarınızı koruyor. L:A Bruket dudak peelingi tamamen doğal ve bitki bazlı içeriğiyle sunuluyor. Kızılcık ve kuş burnu özleriyle dudaklarınızı nazikçe ölü derilerden arındırırken, nemlendiriyor. Havuç yağı ve E vitamini ile zenginleştirilen formülü sayesinde peeling, yumuşacık dudaklar vaat ediyor.

Deniz yosunu ve doğal yağlarla zenginleştirilen L:A Bruket dudak maskesi, hızlı emilen formülasyona sahip. Dudaklarınızı anında nemlendiriyor. Cilt bariyerini güçlendiriyor ve nemin uzun süre ciltte hapsolmasını sağlıyor. Dudak maskesi, dudaklarınızın dolgun ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Lip Balm Almond/Coconut 

Lip Balm Almond/Coconut içeriğindeki badem yağı, Hindistan cevizi yağı ve balmumu ile dudakları koruyup uzun süren bir nem etkisi yaratıyor. Sıcak ve soğuk havalarda dudaklarda oluşabilecek kuruma ve çatlama etkisini azaltmaya yardımcı oluyor. Tatlı badem yağı, Hindistan cevizi yağı, balmumu ve jojobe yağından oluşan formülü ile dudakları koruyup ve besliyor.

Lip Balm Almond/Coconut çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim ve işletim sistemlerine verilen Cosmos Natural sertifikasına sahiptir.

Peeling fiyatı: 650TL

Maske fiyatı: 735TL 

Balm fiyatı: 280TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir