Le Petit Marseillais Bio Duş Jeli Ailesi ile biyoçeşitliliği koruyun

Cildinizi doğa ile buluşturun

Organik sertifikaya sahip Le Petit Marsellais Bio Duş Jeli serisi, biyoçeşitliliği korurken sizi de doğayla bütünleşmeye çağırıyor. Cildinize ferahlık ve nem sağlarken; doğa dostu duruşuyla çevrenin korunmasını destekliyor.

Dünya kara alanının üçte birini ormanlar oluşturuyor ve karadaki türlerin yarısından fazlası ormanlarda yaşıyor. Ancak dünyanın akciğerleri olarak kabul edilen ormanlar her geçen yıl hızla yok oluyor. Le Petit Marseillais doğaya karşı sorumluluğunun farkında olarak; doğal kaynaklı içerikleri, doğada ayrışabilen formülü, geri dönüştürülebilen ambalajı ile biyoçeşitliliği koruyor. Aynı zamanda Türkiye’nin ve dünyanın ağaçlandırılmasına katkıda bulunuyor. Her Organik Sertifikalı Bio Duş Jeli alışverişiniz; #DoğayaBırak hashtag’i ile sosyal medyadaki her paylaşımınız için ecording iş birliğiyle ecoDrone’larla doğaya tohum topları bırakıyor.

Sülfat içermeyen formülü; yüzde 98 doğal kaynaklı içeriği; % 99 doğada ayrışabilen formülü; yüzde 100 geri dönüştürülebilen ambalajı ile doğanın dokunuşlarını banyonuza taşıyor.

Bio Duş Jeli serisinde dört farklı ürün var

Ferahlatıcı Şeftali: Hoş meyve kokusunu sevenlerin tercihi şeftali, içindeki vitamin ve mineraller sayesinde yıpranmış ciltleri beslemeye, onarmaya ve arındırmaya yardımcı olan bir içeriktir. Ciltte yarattığı ferahlık hissiyle kendinizi iyi hissettirir.

Besleyici Kestane: Kestane, özünde barındırdığı vitamin ve mineraller sayesinde cilt esnekliğini artırır. Yeni kokular deneyimlemeyi sevenlerin favorisi, doğal besleyici ve güçlendirici özellikleriyle cildi iyileştirir, dokusunu gençleştirir.

Canlandırıcı Zeytin Yaprağı: Geçmişi 6 bin yıl öncesine giden, sabunun ana hammaddesi zeytin, antioksidan ve besleyici özellikleriyle bilinmektedir. Zeytin, cildin doğal bariyerini güçlendirir. Kuru, tahriş olmuş ve hasar görmüş cilde esneklik sağlamaya yardımcı olur. Yaşlanmayı önleyen antioksidan özelliğiyle, doğanın hazinelerini cildinize taşıyarak canlandırır.

Nemlendirici Gül: Aromaterapide kullanılan en yaygın gül türü olan Rosa Damascena, Akdeniz havzasındaki yetiştiriciler tarafından mayıs ve haziran aylarında şafak vaktinde özenle toplanır. Çok sevilen kokusuyla huzur verir, rahatlatır ve cildinizi şımartır. İçeriğindeki antioksidan yapısıyla gül, cildi nemlendirerek koruyucu bariyerinin güçlenmesini sağlar. Fiyat: 32,95 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir