Lee Stafford Hair Apology Serisi ile saçınızı baştan yaratın!

İngiltere’nin ünlü saç tasarımcısından özel seri

İngiltere’nin ünlü saç tasarımcısı Lee Stafford’un kendi ismini taşıyan sevilen markası Lee Stafford saç bakım ürünleri ile saçlarınız yeniden doğacak! Lee Stafford Hair Apology serisi ile onarılan ve yenilenmiş saçlarınızla mükemmel hissedeceksiniz.

Lee Stafford Hair Apology Şampuan 250 ML / 79.95 TL

Sülfatsız içeriğiyle yıpranmış ve işlem görmüş saçların ve saç derisinin doğal nem dengesini koruyarak kiri ve yağı temizlemeye yardımcı olur. Hafif formülü ile saçı ve saç derisini nazikçe temizleyerek; günlük kullanım için mükemmel hale getirir. Yüzde 100 vegan şampuan; Sodyum Lauril Sülfat ve Sodyum Laurenth Sülfat içermez. İlk kullanımdan itibaren kabarmayı önler ve daha pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.

Lee Stafford Hair Apology Saç Bakım Kremi 250 ML / 79.95 TL

İçeriğindeki Capauaçu tohum yağı ile kuru ve yıpranmış saçları anında nemlendirir.  Kakao tohumu yağı ve ayçiçeği özü ile formülize edilen saç bakım kremi, daha sağlıklı ve güçlü saçlar için saçları onarmaya ve esneklik kazandırmaya destek olur. Yüzde 100 vegan olan ve saçı derinlemesine beslemek için formülize edilen ürün; ilk kullanımdan itibaren daha yumuşak, pürüzsüz ve parlak saçlar için…

Lee Stafford Hair Apology Saç Bakım Maskesi 4X20ML / 119.90 TL

E vitamini ve aloe vera içeren formülü ile saçı derinlemesine besleyerek;  güçlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. 4 adet güçlendirici bakım maskesinden oluşan bu saç maskesi kiti; kolay şekil alan saçlara kavuşmanıza destek verir. Yüzde 100 vegan maske; ilk kullanımdan itibaren daha pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı saçlara sahip olmanıza yardımcıdır.

Lee Stafford Hair Apology Saç Bakım Kapsülü 15X1.25ML / 199.90 TL

Saçları onarmaya ve kırılmaları önlemeye yardımcı olmaktadır. Mükemmel şekilde ölçülen her kapsül, saç bağlarını günlük stresin zararlı etkilerine karşı güçlendirir. Bunun için en uygun dozda protein, keratin ve ipek içerir. Isıya karşı koruma özelliğine sahip hafif bir şekillendirici içeren formülüyle; saç dokusunu anında iyileştirmeye, parlaklık kazandırmaya ve elektriklenmeyi kontrol altına alarak daha kolay şekil alan saçlara kavuşmanıza destek olur. Biyolojik olarak yüzde 100 parçalanabilen kapsül kabukları ile doğaya zarar vermez.

Lee Stafford Hair Apology 10-in-1 Saç Bakım Spreyi 100ML / 89.95 TL

İçeriğindeki akıllı onarım bileşenleri ile saç kırılmalarını azaltırken; nemlendirmeye ve hasarı onarmaya yardımcı olur. Isı koruması içeren hafif formülü ile saçları korurken; sağırlaştırmadan kırıkları ve ayrık saç uçlarını giderir. Yüzde 100 vegan ürün; ilk kullanımdan itibaren saçların daha yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı hale gelmesini destekler.

Sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında!

**Belirtilen fiyatlar Temmuz güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir