Polonya’nın sevilen markalarından Lovely artık Türkiye’de!

‘Makyajın Aşk Hali’ Lovely 

Polonya’nın sevilen markalarından Lovely tutkulu renkleri ve trend tasarımlarıyla makyaj severleri heyecandan havalara uçuracak! Kusursuz bir makyaj deneyiminin yanı sıra ürün içerikleri sayesinde  bakım sunan Lovely maskara, fondöten, allık ve highlighterlar ile güzellik ve bakım artık bir arada!

Lovely Volume Booster Maskara / 29.95 TL

Bu maskara ile derin bakışlara sahip olmak çok kolay! Panthenol, ipek ve kolajen içeren formülü ile kirpiklerinizi uzatır ve hacim verir. Yüksek pigmentasyonu sayesinde kirpiklerinize yoğun siyahlık sunar. Zengin içeriği ile de kirpiklerinizi güçlendiren, besleyen ve bakım yapan bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Lovely Collagen Wear Maskara / 19.95 TL

İçeriğindeki besleyici kolajen ile kirpiklerinizin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Narin, cansız ve zayıf kirpikler için idealdir. Kirpiklerinizin güçlenmesi için ihtiyacı olan bakımı sunarken maksimum uzunluk ve hacim etkisi sağlar.

Lovely Curling Pump Up Maskara / 24.95 TL

Özel olarak tasarlanmış silikon fırçası sayesinde kirpiklerinizi kolayca tarar. Kirpik kıvırıcısı kullanmadan gün boyu hacimli ve kıvrık kirpik etkisi yaratır.

Lovely Lash Extension Maskara / 29.95 TL

İçeriğindeki lifler sayesinde kirpiklerinizin uzamasına yardımcı olurken; kirpiklerinizin kıvrımlı ve hacimli görünmesini sağlar. Özel aplikatörü sayesinde gözlerin kenarlarındaki en küçük ve ulaşılması zor kirpiklere bile ulaşır.

Lovely Natural Beauty Allık / 24.95 TL

Cildinizde kusursuz bir tonlama yaratır ve makyaj tazelemeye gerek kalmadan uzun süre kalıcılık sağlar. Her cilt rengine uyum sağlayacak 6 farklı renk seçeneği bulunan allık; içeriğindeki besleyici mineraller sayesinde cildin ton görünümünü düzenlemeye yardımcı olur.

Lovely Pump Up Eyeliner – Derin Siyah / 29.95 TL

Sunduğu yoğun siyahlıkla kirpik çizgisini ve göz çevresini mükemmel bir şekilde vurgular. Hassas fırçalı özel aplikatörü sayesinde kolay bir uygulama sunan ürün; hızlı kuruma özelliği sayesinde gün boyu derin bakışlara kavuşmanızı sağlar.

Lovely Camouflage Fondöten / 39.95 TL

Kremsi yapısıyla saatler süren pürüzsüz, mat ve doğal bir cilt makyajı sunar. Yüksek kapatıcılığı sayesinde renk eşitsizliklerini, kızarıklıkları ve cilt kusurlarını mükemmel bir şekilde kapatır. 4 farklı ton seçeneği bulunan fondöten; ciltle bütünleşen hafif formülü sayesinde gözenekleri tıkamaz ve maske etkisi yaratmaz.

Lovely Highlighter / 24.95 TL

İpek proteinleri içeren formülü ile cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Sıcak alt tonlu Gold ve soğuk alt tonlu Silver olmak üzere 2 farklı rengi bulunan bu muhteşem aydınlatıcı elmacık kemiklerini en belirgin şekilde vurgularken cilde tazelik kazandırmaya ve yorgun görünümü gidermeye yardımcı olur.

Ürünlere Tüm Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulamasında Sizleri Bekliyor!

**Belirtilen fiyatlar Ağustos güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir