LEGO’dan hem çocuklar hem yetişkinler için yeni yıl hediyeleri

Tüm aileyi düşünüyor!

2023 yılına girerken çocuklar dahil hepimizi andan uzaklaştıracak ve zihnimizi yaratıcılığın sürükleyiciliğine bırakacak LEGO dünyasını keşfe hazır mısınız? Birbirinden farklı LEGO setleri çocuklarınızla bir arada olacağınız yeni yıl masaları için çoktan hazır!

LEGO Group ‘İyi Oyna’ Araştırması’nın 2022 verilerine göre, çocukların yüzde 97’si oyun oynamanın kendilerini mutlu ettiğini söylüyor. Ebeveynlerin %92’si ise oyun oynamanın aile mutluluklarının temeli olduğunu belirtiyor.

Trenlerden vahşi hayvan kurtarma merkezine ve Super Mario’dan Star Wars’a… LEGO setleri, ebeveynlerin ve çocukların günlük yaşamdan uzaklaşarak rahatlamalarını sağlıyor. Aynı zamanda kendilerini mutlu hissetmeleri için mükemmel birer hediye seçeneği sunmakta.

Yaratıcı bir deneyime ne dersiniz?

Her yetişkinin ilgi alanına göre bir Lego var! Araçlardan Harry Potter setlerine kadar LEGO’dan farklı hediye seçenekleri bulabilirsiniz. ‘İyi Oyna’ Araştırması’na katılan her 10 kişiden 9’u (%87) oyun oynamanın kendilerini rahatlattığını belirtiyor. Yine her 10 kişiden 9’u oyun oynamanın onları işten uzaklaştırarak gevşemelerine yardımcı olduğunu söylüyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir