Lionesse Baby ürünleri çizgi karakteri Kukuli ile buluşuyor

Bebek ve çocuklara özel seri

Türkiye’de çocuklarının sevilen kahramanı, yaramaz ve  bir o kadar da zeki olan Kukuli; artık Lionesse Baby ürünlerinde yer alıyor! Tarko Kozmetik, Fauna Entertainment ile gerçekleştirdiği iş birliği ile; Lionesse Baby x Kukuli koleksiyonu ile sektöre renk katıyor.

Kukuli, Türkiye’nin ilk markalaşmış çizgi karakteri olarak kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaştı. 27 şarkısı ve 52 bölümüyle 13 farklı dilde 32 ülkede çocuklar ve aileleriyle buluşuyor. Öncelik olarak +0 – 10 yaş aralığı olarak piyasaya çıkacak ürünler mavi /pembe olarak ikiye ayrılmayacak. Lionesse Baby, bebek ve çocuk ürünlerinde kullandığı tasarımıyla özel bir seri olarak karşımıza çıkacak.

Lionesse Baby x Kukuli serisinde; yenidoğan bebeklerde de rahatlıkla kullanılabilen ve cildine zarar vermeyen Bebek Fırça Seti ve Bebek Bakım Seti var. Ayrıca Güvenli ve kolay kullanım sağlayan ve özel büyüteci sayesinde bebeğinizin tırnaklarını rahatça kesebileceğiniz Bebek Tırnak Makası ve EN-71 testinden geçmiş Bebek Manikür Seti… Kukuli’den ilham alan Çocuk Saç Açma Tarağı satış noktalarında yerini alacak.

Lionesse Baby ürünleri için https://www.instagram.com/lionesse.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir