Lionesse Barbie ürünleri makyaj ritüeline keyif katıyor

Barbie lisanslı ürünler göz kamaştırıyor!

60 yılı aşkın süredir oyuncak, moda, bebek ve kozmetik pazarının önemli bir parçası olan Barbie; yıllara meydan okumaya devam ediyor. Barbie, yeni ve güçlü duruşuyla günümüzde tüm kadınlara ilham oluyor.

Türkiye’nin köklü markalarından biri olan ve 74 yıldır kişisel bakım için çalışan Tarko Kozmetik; Lionesse markasının iş birliği yaptığı Barbie ile kozmetik ürünlerini baştan yaratıyor.

İlgi gören ürünler arasında fondöten, gölgelendirme, pudra ve far fırçalarının yanında fondöten süngeri, tırnak törpüsü ve takma kirpik bulunuyor.

Ürünler süslü sap tasarımlarıyla öne çıkarken; farklı göz farlarını, göz kapağına uygulamaya yardımcı olan far fırçalarını içeriyor. Koleksiyonda farklı far uygulamaları için iki çeşit far fırçası bulunmaktadır. Lisanslı özel tasarım gölge fırçasının yelpaze şeklindeki yapısıyla kullanım alanı oldukça geniş. Özel tasarım süngerler kapatıcıların, krem allıkların, sıvı ve kompakt fondötenlerin uygulamalarında kullanılıyor ve profesyonel makyaj uygulamalarını kolaylaştırıyor.

Renkli tırnak törpüsü ise sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.

Kozmetik ürünleri için  https://www.instagram.com/lionesse.tr/ adresine göz atabilirsiniz. Ayrıca ürünleri internet satış kanalarından ve kozmetik mağazalarından satın alabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir