L’Occitane’ın Reset Devrimi ‘Tri Essence’ ile güçleniyor

Üç fazlı yeni Reset losyon ile daha ilk günden gençlik!

L’Occitane’nın Immortelle Reset ile yaptığı cilt devrimi ‘Reset-Tri Essence’ losyonu ile devam ediyor. Üç fazlı doku içeren yenilikçi formül; besleyici, tazelik hissi veren, hızlı nüfuz eden şaşırtıcı bir duyusal deneyim sunmaktadır.

Reset-Tri Essence, tek kullanımda bile cildi yatıştırır ve hızlıca aktive etmektedir. Ayrıca cilt mikrobiyomunu dengeleyip, onarma sürecini başlatmaktadır. Sıfırlanmış, pürüzsüz, yumuşak ve parlak cilt dokusu daha ilk günden hissedilmektedir. Düzenli kullanımda cildin nem dengesi düzelmektedir. Elastikiyet artmakta ve yüzünüz her gün çok sağlıklı görünmektedir.

Yüzde 99 oranında doğal olan ve silikon içermeyen formül, esas olarak cildin mikrobiyom ve prebiyotik seviyesine odaklanmaktadır.

Doğadan gelen parlaklık ve denge gücü

Immortelle Reset Tri Essence, temizlenmiş cilt üzerinde kullanılmaktadır. Veya toniğin hemen arkasından öncesinde şişeyi birkaç kez sallayarak uygulanmaktadır. Avucunuzun içine en az üç pompa püskürtmeniz ve daha iyi penetrasyon için yüzünüze hafifçe tampon hareketlerle uygulamanız tavsiye edilmektedir. Böylece sonrasında serum ve krem kullanılabilmektedir.

Sihirli doğal bileşenler

İç stres, uykusuzluk ve telaşlı bir yaşam cildinizin dengesini bozmakta; yorgun, donuk bir görünüm getirmektedir. Doğal kökenli bileşenlerin karışımı olan bu özel bileşen; günlük saldırganlara karşı yenilenmiş ve daha dayanıklı görünen bir cildi adeta baştan yaratmaktadır.

Organik Ölmeztu Esansiyel Yağı

Antioksidan ve yaşlanmayı geciktirici özellikleri nedeniyle cildin sıkılık ve elastikiyet kaybını hedeflemektedir. Aynı zamanda yaşlanmayı hızlandırdığı bilinen çevresel saldırganlıkların etkileriyle savaşma yeteneğini geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

Hyalüronik asit

Nemlendirici ve yumuşatıcı özellikleriyle tanınmaktadır.

Prebiyotik bileşenler

Deri yüzeyinde ve onunla uyum içinde yaşayan simbiyotik bir ekosistem bulunmaktadır. Dengeli bir mikrobiyom ve cilt bariyeri, optimum cilt durumu ve görünümü için anahtardır. Ancak iç mekanizma ve günlük saldırganlar (yorgunluk, yaşlanma, stres, iklim ) cildin bütünlüğünü bozmaktadır. Ama Reset – Tri Essence losyon, prebiyotik içeriği sayesinde ihtiyacınıza göre  düzenli kullanıldığında cilde yenilenme gücünü vermektedir.

Diş otu özü

Reset-Tri Essence diş otu özü gibi bileşenlerle ciltteki D Vitamini aktive ederek etkisini artırmaktadır. Üstelik sadece nem dengesi düzelmez, cilt tonu eşitliği de gelmektedir.

150 ml ve seyahat boyu 50 ml: 339 TL
300 ml: 718 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir