L’Occitane’ın seyahat boy ürünleriyle güzellik harekete kavuşuyor

L’Occitane bakım ürünleri mini boylarıyla bir adım önde!

Çoğumuz bir makyaj istifçisiyiz. Güzellik raflarımızı dolduruyoruz ama ne kadarını kullanıyoruz? Kullandığımızdan daha fazla güzellik ürününe sahibiz ama içimizdeki güzellik tutkunu; yeni ürünleri denemeye devam etmek istiyor.

L’Occitane’ın mini seyahat boy ürünleriyle dünyadaki yeni trendleri yakalayabilirsiniz… Çok değil birkaç yıl içinde markaların mini boyları büyük boylarından daha fazla satılacak gibi görünüyor. Bu yeni trend ile ihtiyaçlara yönelik ürünü belirleyip, daha uygun fiyatlı almak artık daha kolay.

Farklı ürünleri deneme fırsatı

Trendin öncülerinden biri de L’Occitane. Tamamen doğal özlerden oluşan aktif içerikler içeren ürünlerinin sizlerle beraber dünyanın her yerini dolaşarak banyo rafında tozlanmasının önüne geçmeyi hedefliyorlar.

Başta dünyada her dört saniyede bir satılan Shea el kremi, mucizevi cilt yenileyicisi Overnight Reset Serum, mis kokulu Neroli & Orchidee Parfüm, ölmez otlu Divine Krem, besleyici özellikli, organik sertifikalı  Shea Butter ve Reine Blanche Aydınlatıcı Krem gibi pek çok sevilen ürünü tüketiciye mini boylarıyla ulaştırıyorlar. Bu arada, kurtarıcılar listesinde üst sıralara tırmanan dudak balm’larını de tabiki unutmayalım.

Bu yeni trend sayesinde, ürünleri düzenli bir şekilde kullanarak son kullanma tarihinden önce gerçekten bitiriyor ve hareketli hayatımıza kolayca katabiliyoruz.   L’Occitane Türkiye Pazarlama Direktörü Neslihan Demirkaya, “Seyahat boyu ürünler,  güzellikte bir yaşam biçimi haline geldi; kullanıcılar ciltleri için harika bir ürünü minimum yatırımla deneme fırsatı kazanıyor. Artık herkes hareket halinde ve seyahat boyu bakım ürünleri güzellik ikilemini çözüyor” diyor.

Bakım ürünlerinde küçük boylar söz konusu olduğunda, nicelikten çok sadelik, rahatlık ve kalite, trendin yükselmesine neden oluyor. İnsanlar ciltlerine sürdükleri konusunda artık daha bilinçli. Demirkaya; “10-15 yıl içinde seyahat boyu ürünlerin norm olması mümkün. Çünkü kadınlar kullandıkları ve en sevdikleri kişisel  bakım ve kozmetik ürünlerini kol çantalarında da taşımak istiyor” şeklinde konuştu.

  • Shea Hand Cream 10 ml  30 TL
  • Overnight Reset Serum 5 ml 110 TL
  • Neroli & Orchidee Eau de Toilette 7.5 ml 100 TL
  • Divine Cream 8 ml   175 TL
  • Shea Butter 10 ml 95 TL
  • Reine Blanche Cream 8 ml  105 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir