Bioderma’dan aktif aknelere karşı yepyeni bir çözüm

Sébium Foaming Gel Actif

Bioderma Laboratuvarları tarafından karma, yağlı ve aknelere eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen Sébium Ailesi’ne; ‘Sébium Foaming Gel Actif’ katıldı. Cildi kurutmadan temizleyen ve yoğun arındırıcı aktif temizlemesiyle akne oluşumunu önleyen ürün; sivilce ve siyah noktalara karşı etkin temizlik sağlıyor.

Yıllardır dermokozmetik cilt temizliğinin 1 numarası olan Bioderma, karma, yağlı ve aknelere eğilimli ciltler için özel olarak geliştirdiği Sébium Serisi ile etkin bir cilt bakım rutini sağlıyor. NAOS Laboratuvarları’nda geliştiren Bioderma, aknelerin, siyah nokta ve tıkanan gözeneklerin aktif olduğu dönemlerde kullanıma uygun keratolitik temizlik sağlayan yepyeni ürün Sébium Foaming Gel Actif’i kullanıcılarla buluşturuyor.

Akne karşıtı aktif temizleme

5.5 pH ile cildi kurutmadan temizleyen Sébium Foaming Gel; karma, yağlı ve akne eğilimli kullanıcıların günlük cilt temizliği için her zaman güvenle tercih ettiği bir temizleme jeli olarak ön plana çıkıyordu. Ciltteki fazla yağı yüzde 68 oranında kontrol altına alarak; yağlanma nedeniyle oluşan parlamaya karşı uzun süreli çözüm sunuyor.

Şimdi ise değişen tüketici beklentileri, akne probleminin giderek artması ve yeni trendlerle birlikte Bioderma; cilt temizliğine verdiği önemi bir kez daha vurguluyor. Yağlı ve akne eğilimli ciltler için etkin temizliğin ve iyi toleransın mükemmel dengesini sağlayan Sébium Foaming Gel Actif içeriğiyle de dikkatleri çekiyor.

İçeriğinde neler var?

İçeriğindeki salisilik asit (yüzde 1.8) ve glikolik asit (yüzde 1) sayesinde cildi kurutmadan derinlemesine temizliyor ve pürüzsüzleştiriyor. Formülündeki çinko glukonat (yüzde 3) sayesinde ise cildin sebum dengesini düzenliyor; derinlemesine arındırıyor. Temizlerken doğal bariyerini koruyor; ciltte tahrişe ya da kuruluğa neden olmadan etkin temizliği iyi toleransla bir araya getiriyor. Bu sayede yağlı ve akne eğilimli ciltler için mükemmel dengeyi sağlıyor.

Tek bir adımda keratolitik temizlik sağlayarak tıkanan gözenekleri açmaya; siyah noktaları gidermeye ve akne oluşumunu önlüyor. Uzman dermatologların gözetiminde; klinik çalışmalar ile etkinliği de kanıtlandı.

Deneyenlerin yüzde 97’si temiz ve arınan bir cilde sahip olduğunu söylerken; ürün yüzde 72 oranında tıkanan gözeneklere karşı etki gösteriyor. 21 günde yüzde 32 oranında sivilce karşıtı etki sağlıyor. Jel dokusu köpüğe dönüşerek ciltte yumuşak bir his bırakıyor. Aktif bir akne probleminiz varsa ve özellikle ilaç kullanımını tercih etmiyorsanız; dermatoloğunuzun da yönlendirmesiyle Sébium Foaming Gel Actif’i kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 129.50




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir