LOEWE X Paula’s Ibiza 2022 Koleksiyonu’na özel pop-up butik!

Koleksiyonu Beymen İstinyepark’ta görebilirsiniz!

LOEWE, Paula’s Ibiza 2022 Koleksiyonu’nun payet, ışıltı ve renkleriyle bu sezon hedonizmi zirveye taşıyor. Grafik baskılar, close cut silüetler ile gardırobunuza enerji katıyor. Kapsül Koleksiyon; 31 Mayıs’a kadar Beymen İstinyePark Pop-Up Butik’te sizleri bekliyor.

Her şeyin mümkün olduğu paralel bir dünya olan İbiza, bireysel özgürlük arayışıyla adaya sığınan farklı kuşaklarla zengin katmanlı bir kimlik kazandı. Her yaz bu katmanlardan birini keşfetmemizi sağlayan LOEWE Paula’s İbiza; 2022 Yaz sezonunda İbiza’nın sonsuz bir parti destinasyonu kimliğinden ilham alıyor.

LOEWE Kreatif Direktörü Jonathan Anderson koleksiyonla ilgili; “Hedonizm son dönemlerde hep aklımdaydı: Eğlence, partiler, birlikte geçirilen güzel anlar. Koleksiyon, özünde Ibiza’yı yansıtan kayıtsız tavrıyla seksi ve özgür. Koleksiyonun görsel portföyü için Gray Sorrenti ile çalıştık. Ve birkaç yıl süren dünya gezisinin ardından bu sahneyi İbiza’ya geri getirdik.

Hem kentin mimari bir simgesi olması, hem de odalarının sadeliği açısından Casa Broners’ı set olarak seçtik. Ana karakterler, bu modernist anlayıştaki villanın içinde veya dışında, nihayetinde sonsuz bir eğlenceye dönüşen parti ortamının tadını çıkarırken, şakalaşırken ve eğlenirken fotoğraflandı. Koleksiyon, anı yaşamanın yolları olarak hedonizmi ve şehveti kutluyor” diyor.

Payetlerin ışıltısı, kısa etek boyları, danteller ile teni zirveye taşıyan koleksiyon

LeRoy Grannis’ten sörf grafikleri, kaktüs motifleri ve eğlenceli geometriler gibi cesur baskılar dikkat çekiyor. Elbise, tişört, şort, örgü trikolar gibi Paula’s İbiza’nın temel unsurları; bu sezon ufak tefek değişikliklere uğruyor. Elbise ve üstler, tamamen payetlerle kaplanıyor. Casual gömlekler ipek kumaştan dikiliyor. Saf beyazın dinginlik duygusu, ışıltı, payetler; turuncu, pembe, kırmızı ve yeşilin parlak notalarının neşeli patlamalarıyla dengeleniyor. Vücudu saran elbise ve üstler İbiza’nın özgürlüğünü yansıtıyor.

Aksesuarlar da aynı eğlence ve renk canlılığını taşıyor

Payetlerle süslü platform topuklu mule ayakkabılar, ışıltı ve parti fikrine yoğunlaşıyor. Ayrıca espadriller ve Flow Runner’ın yeni dokulu jarse versiyonu koleksiyonda dikkat çekiyor.  İbiza’nın gün batımını hatırlatan ombre tonlar; Puzzle, Hamak, Amazona ve Goya gibi ikonik stillere uygulanıyor. Denim, koleksiyonun büyük bir bölümünü oluşturuyor.

Flamenko clutch’ın  denim versiyonu, Anagram modelin daha büyük logolu deri ve kanvas modelleri  aksesuarlarda öne çıkıyor. Paula’s Ibiza aksesuarlarında hasır örgü ve rafya ana unsur olarak öne çıkarken, ombre tonlar ve eğlenceli geometrik şekiller çantaları zenginleştiriyor. Kokteyl motifi, küçük deri eşyalar, güneş gözlükleri, şapkalar, tılsımlar ve takılar daha eğlenceli hale geliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir