L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisi ile tanıştınız mı?

Cilt dolgunluğunun arkasındaki bilim

Cildinize ihtiyaç duyduğu bakımı, içerik odaklı güçlü formülüyle yeni L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı ile sağlayabilirsiniz. Hyaluron Uzmanı, cildinizi nemlendirerek dolgunlaştırıyor, kırışıklık görünümünü azaltıyor. Cildin zaman içerisinde kaybettiği nemi geri kazandırarak cildi dolgunlaştırırken pürüzsüzleştiriyor.

Cilt dolgunluğu, genç görünen cildin belirleyici ve istenen bir karakteristiğidir. Cildin dokununca geri gelmesi, taze ve yumuşak hissi, ciltte doğal olarak da bulunan temel ve biyolojik bir cilt içeriğinin yardımı sayesindedir: Hyaluronik Asit. Hyaluronik Asit, sünger gibi hareket ederek kendi ağırlığının bin katına kadar su tutma özelliğiyle biliniyor ve bu sayede cildinizin nemini tutmasını sağlayarak, dolgun görünüm vermeye yardımcı oluyor.

Kırışıklık görünümünü azaltın

Ürünü farklı yapan nokta içerisinde iki çeşit hyaluronik asit olması. Yüksek Moleküler Hyaluronik Asit cildi pürüzsüzleştirip kırışıklıkların görünümünü azaltırken, çok daha küçük olan Mikro Moleküler Hyaluronik Asit ise cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor. İki çeşit Hyaluronik Asit içeren cilt bakım ürünleri kullanımı cildi farklı etkilerle güzelleştiriyor.

Seride hem gündüz kremi, hem gece kremi hem de göz kremi olduğundan nemlendirerek dolgunlaştıran bir cilt bakım rutini sunuyor.

Nemlendirici Maske ile anında etki

Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske, 15 dakikada cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor. Çok ince Japon pamuğu, konsantre hyaluronik asit ile birleşerek yüz hatlarına oturuyor ve formülün cilde hızlı nüfuz etmesini sağlıyor . Sadece 0.3mm kalınlığı ile nemi hapsediyor ve yüz hatlarını mükemmel şekilde sararak optimum sonuçlar almanızı sağlıyor. Konsantre hyaluronik asit içeren formülü ile 24 saat nemlendirerek cildi dolgunlaştırıyor ve pürüzsüzleştiriyor.

  • L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Gündüz Kremi fiyatı: 74.90 TL
  • L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Gece Kremi fiyatı: 74.90 TL
  • L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Göz Kremi fiyatı: 74.90 TL
  • L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Kağıt Maske fiyatı: 17.90 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir