L’Oréal Paris’ten saçların hak ettiği zenginleştirilmiş 3’lü bakım

Saçların en iyisini hak ediyor!

Daha parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanın, beyazları doğal rengine uygun şekilde kapatmanın sırrı, ona ihtiyacı olan bakımı sağlamaktan geçiyor. L’Oréal Paris Excellence Crème saçlara hak ettiği zengin 3’lü bakımı sunuyor. Magic Retouch Sprey ve Magic Retouch Saç Maskarası ister birlikte, ister ayrı ayrı kullanımı ile beyazları kapatıyor.

Pro-keratin ile zenginleştirilmiş koruyucu krem boya saçları boyarken koruyor. pH dengeli yeni bakım şampuanı ile boya sonrasında saçları yumuşatarak parlaklığını ortaya çıkarıyor. Seramid içeren maske ise saçı ağırlaştırmadan besliyor. Saçların renk ve bakım ihtiyacına cevap veren Excellence’ın 41 farklı renk seçeneği var.

3 saniyede dip beyazlarına son

L’Oréal Paris Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey, 3 saniyede dip beyazlarını kapatıyor. Zengin renk pigmentleri ve hızlı kuruyan yapısı ile dip beyazlarını doğal rengine uygun şekilde kapatırken ilk şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor. 25 uygulamaya kadar kullanılabiliyor.

Kolay ve hızlı uygulanan Magic Retouch, sarı, kumral, kahverengi, kızıl kahverengi, altın kahverengi, koyu kahverengi, siyah olmak üzere 7 farklı renk var.

Şakaklardaki düzensiz beyazlar için

Saç rengi ile uyum sağlayan Magic Retouch Saç Maskarası’nın, siyah, koyu kahverengi, kahverengi ve kumral olmak üzere 4 farklı renk seçeneği bulunuyor. Özel uygulama fırçası ile hem ilk beyazları hem de şakaklardaki saç diplerini kapatmaya yardımcı oluyor.

Zengin renk pigmentleri içeren formülü ve hızlı kuruyan yapısı ile şakaklardaki ve düzensiz dağılmış beyazları doğal rengine uygun şekilde kapatıyor.

L’Oréal Paris Excellence Crème fiyatı: 32.90TL

Magic Retouch Beyazlar İçin Anında Kapatıcı Sprey fiyatı: 51.99TL

 L’Oréal Paris Magic Retouch Saç Maskarası fiyatı:  42.99 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir