Loreal Skinlab deneyim ve keşif alanını tüketicilerle buluşturdu

Cilt analizi sonrası ürün reçetesi!

L’oréal Paris, Skinlab etkinliğiyle tüketicilerini cilt bakımının ardındaki bilimin gücüyle tanıştırdı. Maslak 42 Artopol Art Gallery’de düzenlenen Skinlab etkinliği, L’Oréal Tüketici Ürünler Divizyonu, Genel Müdürü Volkan Yıldız, L’oréal Paris & Garnier ve İpek Pazarlama Direktörü Ezgi Aksoy’un açılış konuşmasıyla başladı.

Üç gün süren etkinlik boyunca, katılımcılar L’oréal Paris’in inovatif ürünlerini denedi. Aynı zamanda ürünlerin güçlü etkisini gösteren deneyleri inceledi. Bununla birlikte katılımcılar cilt analizi de yaptırdı. Analizler sonrasında katılımcılara doğru ürün kullanımı konusunda da bilgi verdi.

Etkinlikte L’Oréal Paris cilt bakımının 3 ürün ailesi öne çıktı

Yeni L’Oréal Paris Bright Reveal ailesi tüketicilere koyu leke karşıtı bakım sunuyor. Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum %7.5 Niasinamid içeriyor. Formülü sayesinde koyu leke görünümünde %77 azalma sağlıyor. Bright Reveal Yenileyici Peeling Serum’un %25 AHA + BHA + PHA içeren formülü sayesinde anında taze ve aydınlık bir cilde kavuşmak mümkün.

Markanın öne çıkan bir diğer ailesi ise Revitalift Clinical. Yüzde 12 saf C vitamini içeren serum ve fluid yüz güneş kremi, daha aydınlık ve parlak bir cilt görünümü sağlıyor.

Gücünü hyaluronik asit içeren formüllerinden alan Revitalift Filler ailesi ise serumları ile dikkat çekiyor. Revitalift Filler Yüz Serumu %1.5 Hyaluronik Asit içeriğine sahip. Bir haftada daha genç ve dolgun görünen bir cilt vadediyor. Revitalift Filler Göz Serumu’nun %2.5 Hyaluronik Asit ve Kafein içeren formülü sayesinde sadece 2 haftada aydınlık göz çevresine kavuşmak mümkün.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir