Caresse Bodrum Bayrama Özel Programıyla Baharı Karşılıyor

Dört gün boyunca doğada keyif

Caresse Bodrum, “Bayramda Bizdeyiz” özel programıyla misafirlerine, samimi atmosferinde yaz sezonuna keyifli bir başlangıç sunuyor.

Marriott International’ın markası The Luxury Collection bünyesindeki Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Ramazan Bayramı için hazır. Özel programla, ev ortamının samimiyeti ile lüks bir tatil deneyimini bir araya getiriyor. Bodrum ve Bitez koyları arasında konumlanan hotel, Asarlık Mevkii’nin en sakin noktasında yer alıyor.

‘Bayramda Bizdeyiz’ programı 

Bayramın ilk günü, sabah özel yoga seansıyla başlıyor. Akşam havuz başında barbekü partisi ve eşsiz günbatımı manzarası seyri var. Gece, Barbaros’un canlı performansıyla taçlanıyor.

11 Nisan akşamı Ata Marin grubunun dinamik performansı var. 12 Nisan akşamı ise DJ Yosi Gabay’ın ritimleriyle Buddha-Bar Beach, misafirlerini karşılıyor. Çocuk misafirler için partiler ve sanat atölyeleri, özel akşam yemekleri ve gün içerisinde yaratıcı aktiviteler var. Huzur ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler için balık tutma aktivitesi de var.

13 Nisan’daki gala yemeği sonrasında Nükhet Duru, nostalji dolu bir gece için sahne alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir