Cilt Bakım Rutininize Yenilik Katacak Maske Serisi

Özel aktifler içeriyor

Dermokil, tekli maske serisi ile cilt bakım rutininize yenilik katıyor. Kil maskelerinin doğal içerikleri ve etkili formülleri, cildinizin ihtiyacı olan nemlendirme ve bakımı sağlıyor.

Dermokil Kil Maskesi serisi, cildinize özel bakım sunarken aynı zamanda cildin doğal güzelliğini korur. Her bir maske, özenle seçilmiş doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formülleriyle cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda nemlendirir. Kil maskeleri, cilt tonunu eşitlemeye, gözenekleri sıkılaştırmaya ve cildinize canlılık kazandırmaya yardımcı olur. Kolay kullanım sağlayan tekli paketler, cilt bakımınızı her an ve her yerde yapmanıza olanak tanır.

Dermokil Akne ve Sivilce Karşıtı Kırmızı Kil Maskesi

İçeriğindeki özel aktif maddelerle cildinizde biriken yağı ve kiri derinlemesine temizliyor. Tatlı badem yağı, cildi nemlendirirken aynı zamanda antioksidan özelliğiyle yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Niacinamide, cildin genç ve kırışıksız olmasına katkı sağlarken, cildi nemlendirip, esnek bir yapı kazanmasına yardımcı oluyor. Bergamot yağı, ciltteki yağ oranını dengeleyerek siyah nokta ve sivilcelerin oluşumunu önlemeye destek veriyor.

Dermokil Beyazlatıcı Etkili Beyaz Kil Maskesi

Cilt bakım rutininizdeki eksikliği gidermek ve cildinizdeki koyu lekelerle mücadele etmek için iyi bir seçenek. İçeriğindeki maddelerle koyu lekelerinin oluşumunu engellerken aynı zamanda cildinizi nemlendirip besliyor. Maskenin ana aktif maddesi olan Alfa Arbutin, koyu lekelerin azaltılmasına ve var olan leke görünümünün giderilmesine yardımcı oluyor. Cildinize daha aydınlık bir görünüm kazandırıyor. Hyaluronik Asit ve Hindistan Cevizi Yağı ise cildin nem dengesini koruyarak cildin kurumasının önüne geçer ve cilde derinlemesine nem sağlar.

Dermokil Detoks Etkili Pembe Kil Maskesi

Özel formülüyle cildinizi nemlendirerek derinlemesine temizlik sağlıyor. Cildinizin elastikiyetini artırarak genç bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. İçeriğindeki yeşil çay özü ve lavanta yağı gibi özel aktif maddelerle cildinizi rahatlatıyor. Yeşil çay özü, cilt hücrelerini korurken yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Kir, yağ ve toksinleri temizliyor.

Ayrıca tıkanmış gözenekleri açıp, sivilce oluşumunu önlüyor. Lavanta yağı ise cildi yatıştırıyor. İçeriğindeki kolajen ve Vitamin B5, cildin daha dolgun görünmesine imkan veriyor. Aynı zamanda ciltteki hasarı onarmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Dermokil Peeling Etkili Yeşil Kil Maskesi

Cilt bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Doğal içeriği ve etkili formülüyle cildinize ihtiyacı olan temizlik, yenilenme ve bakımı sağlıyor. İçeriğindeki kil, C vitamini ve AHA (laktik asit, glikolik asit) ile cildinize canlılık kazandırıyor. Kil, maske kururken gözenekleri sıkılaştırıyor. C vitamini koyu lekelerin azaltılmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine destek oluyor. AHA kompleksi ise cilt yüzeyinde biriken ölü cilt hücrelerini nazikçe arındırıyor. Böylece cildin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Ayrıca cilt tonunu dengelerken gözenekleri temizler, akne oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir