Lufian yeni marka yüzünü ve koleksiyonunu tanıttı

‘Burak Deniz ile Lufian’ın sinerjisi tuttu’

Türkiye’de ve dünyada büyüme adımlarını hızlandıran Lufian’ın yeni marka yüzü başarılı oyuncu Burak Deniz oldu. Lufian, 2023-2024 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu Deniz ile birlikte tanıttı. Her anda kendin kadar doğal olmayı vadeden koleksiyon için kameraların karşısına geçen oyuncunun rol aldığı reklam filmi de ilk kez misafirlerle paylaşıldı.

Lufian Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gümüştepe, Burak Deniz, Lufian Kurucu Ortağı Nuray Kılıç

Lansmanın açılış konuşmasını Lufian Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Emin Gümüştepe gerçekleştirdi. Lufian koleksiyonlarının modern ve dinamik tarzının Burak Deniz ile iyi bir sinerji yarattığını ifade etti. Gümüştepe, “Lufian olarak, 28 yıldır süren bu heyecan verici yolculuğumuzda, yenilikçi bakış açımız ve inovatif ürünlerimizle giyim sektöründe öncü bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Bugün Türkiye’de 115, yurt dışında 35 mağaza ve bini aşkın çalışanımızla hizmet veriyoruz. Hedefimiz erkek giyimin yanı sıra yeni adım attığımız kadın giyimde de aynı başarıyı yakalamak. Yeni koleksiyonumuzu da tamamen bu vizyon çerçevesinde oluşturduk. Ve Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biriyle işbirliği gerçekleştirdik. Bu iş birliği için çok heyecanlıyız” dedi.

‘Heyecan verici bir deneyim’

Burak Deniz ise Lufian gibi köklü bir markanın yüzü  olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Deniz, 28 yıllık geçmişiyle, Türkiye’de özellikle erkek giyim alanında öncü bir marka olan Lufian ailesinin bir parçası olmak benim için özel ve heyecan verici bir deneyim. Doğadan ilham alarak tasarlanan yeni sezon koleksiyonunda kendi tarzımı yakalamakta hiç zorlanmadım. Bu heyecan verici yolculuğa benim de katkı sunmamı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni sezon ürünleri ‘kendin olduğun her an’a eşlik ediyor  

Yeni koleksiyonlarına ilişkin bilgiler veren Lufian Kurucu Ortağı Nuray Kılıç ise şu ifadeleri kullandı: “Yeni koleksiyonumuz, her hava koşuluna ve ortama eşlik edecek benzersiz tasarımları içeriyor. Özellikle Tommy kaz tüylü montlar, koleksiyonun en dikkat çeken parçalarından biri oldu. Geniş bir renk skalası olan bu montlar, sadece estetik bir görünüm sunmuyor. Aynı zamanda fonksiyonel bir deneyim sağlıyor. Bu koleksiyonun parçaları arasında yer alan uzun montlar, waterproof teknolojisi ile üretildi. Ve ani hava değişikliklerine karşı koruma sağlama özelliği ile öne çıkıyor. Lufian olarak, gelecekte de moda dünyasında varlığımızı sürdürmeye ve tasarımlarımızla müşterilerimize en iyisini sunmaya devam edeceğiz.”


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir