Lüks bir banyo için en iyi duş yağını keşfedin!

Dünyada her 10 saniyede bir satılıyor

L’Occitane, bademli duş serisi ile en sağlıklı, en duyusal banyo keyfini sunuyor. E vitamini, omega 6 ve 9 yağ asitleri açısından zengin olan Badem Duş Yağı, cilt dokusuyla temas ettiğinde ipeksi, temizleyici bir süt kıvamına dönüşür. Bu özel vegan bileşimi vücut anında emer. Sıcak badem aroması ile duş keyfi rahat ve canlandırıcı bir aromatik deneyime dönüşür.

Hemen hemen hepimizin belirli bir cilt bakımı rutini var, ancak çoğumuz vücut bakımını atlama eğilimindeyiz. Vücuda yüzünüzün bir uzantısı gibi davranmanız ve ona aynı sevgi ve bakımı vermeniz önemli. Badem yağı ve diğer besleyici lipitler açısından zengin olan Almond Shower Oil, cildi dışarıdan içeriye doğru yoğun bir şekilde besler ve düzenli kullanımda ultra yumuşak ve esnek görünmesini sağlar.

Badem Duş Jeli /Almond Shower Oil

2’si 1 arada formülü ile bu duş jeli, cildi temizlerken anında nemlendiriyor. Duş rutinini keyifli bir ritüle dönüştürüyor.  Kuru ve hassas ciltler için ideal.  Özellikle yaz döneminde, güneş koruyucularının etkilerini cildinizden derinlemesine arındırır.

Almond Shower Oil Eco Refill  % 100 Geri Dönüştürülmüş Şişe

Almond Shower Oil Eco-Refill yüzde 100 geri dönüştürülmüş ambalajlı orijinal ürüne göre tüketicilere yüzde 12’ye kadar fiyat avantajı sunuyor.

Badem Vücut Yağı/Almond Supple Skin Oil

48 saate kadar nemlendirme sağlayan  Almond Supple Skin Oil, yüzde 50 badem yağı ile formüle edilmiştir. Cildin yumuşaklığını artırır, elastiket kazandırarak, sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi besler ve ışıltı kazandırır. Duş sonrası bakımınızda 2 aylık düzenli kullanım sonrası ciltteki çatlak izlerinde azalma, eşit cilt tonu görünümü sağlamaya yardımcı olur. Yazın bronzluk sonrası vücudunuza uygulayarak, kalıcı bronzlukla beraber ciltteki güneş sonrası kuruluğu önlemeye yardımcı olur. Bacaklarda pürüzsüz görünüm ve parlaklık sağlar.

Badem Peeling/Almond Delicious Paste

Badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri bakımından zengin. Cildi ölü derilerden arındırarak, bakım yapıyor. Haftalık bakım ile duş sırasında kullanımı önerilmektedir.

Badem Nemlendirici Vücut Kremi/Almond Milk Concentrate

Almond Milk Concentrate, hızlı emilimi ile daha yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunmakta. Sadece cildi nemlendirmez, aynı zamanda sıkılaştırmaya yardımcı olur. Badem özü ve tohumu, cildin elastikiyetini korur. Hücresel yenilenmeyi tetikler, cilt pürüzsüzleşirken nemlenir.

Badem serisi fiyat bilgisi

  • Almond Shower Oil 250 ml  770 TL
  • Almond Shower Oil 500 ml  1270 TL
  • Almond Shower Oil Eco – Refill  1230 TL
  • Almond Supple Skin Oil 100 ml  1500 TL
  • Almond Delizious Paste 200 ml  1500 TL
  • Almond Milk Concentrate 200 ml 1890 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir