M• A• C Stack Maskara 1 numara olmak için tasarlandı!

Maskaranızı kat kat sürebiliyor musunuz?

Ağırlık yapmadan mega-hacim sağlıyor mu? Gerçekten kirpiklerinizi tek tek ayırıyor, uzatıyor ve kıvırıyor mu? Kirpikleriniz dramatik şekilde boyutlanıp, belirginleşiyor mu? Bir maskaradan tüm hayal ettiklerinizi karşılayıp; topaklanma, dökülme, bulaşma yapmayan veya kurumayan bir görünüm yaratabilmesi mümkün mü?

M• A• C Stack Maskara; piyasadaki #1 numaralı maskara olmak ve rakiplerini geride bırakmak için tasarlandı. İki yılı aşkın bir süredir tasarım aşamasında olan bu maskara için kriterler çok netti; tek bir üründe hayal edilen tüm maskara ihtiyacını karşılamak.

Kişiye özel ihtiyaçların karşılanması hedefiydi!

Sanat, teknoloji ile birleşti ve ortaya çığır açan bir yenilik geldi; Doğal görünümden dramatik görünümlere kadar bu maskara ile siz hangi kirpik görünümünü isterseniz o kirpik görünümünü ortaya çıkartıyor, yani kontrol sizde!

Make-up artisti Johnston, “M• A• C Stack Maskara, kişinin kendi tercihine göre hafif ve hacimli bir görünümden; dolgun ve cesur kirpiklere kadar istediğiniz uygulamaya izin veriyor. Bu da ürünün teknolojisinin çok yönlülüğünü gösteriyor. Bir kat kolay sürülebilirlik ve hafiflik; birden fazla kat inanuzunluk ve hacim sağlıyor. Yani kullanıcı kendisi yeterli diyene kadar kirpiklerine kat uygulayabilir. Bu, kullanıcıya nihai kontrolü veren ve tek bir üründe hayal edilen ve bir maskaradan beklenen tüm kriterleri sunan, mükemmel bir formül” diyor.

Teknolojisi ve ambalajıyla çığır açan bir maskara!

Superstack Mega Brush ve Superstack Micro Brush ile 2 farklı fırça seçeneği sunan M.A.C Stack Maskara; her kirpiğe ulaşmak için kademeli ve çok yönlü fırçası ile her açıyı yakalıyor. “Ayrıntılara gerçekten dikkat etmemi sağlıyorlar” diyen Los Angeles, ABD merkezli Kıdemli Sanatçı Tiffany Johnston, “Micro Brush, uzunluk için mükemmeldir; Mega Brush ise dolgunluğu artırır. 24 saat kalıcı formülü gerçekten de diğer rakiplerinin üzerinde bir yarar sağlıyor” ifadesini kullandı.

Fiyatı: 379 TL (Full size)

Fiyatı: 169 TL (Mini)
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir