Maison Crivelli’den doğayı yücelten koku: Hibiscus Mahajád

Çiçeksi, meyveli ve gösterişli!

İlham verici koku kreasyonları ile zamanı askıya alan Fransız Parfüm Evi Maison Crivelli; vegan özlerden oluşan koleksiyonundan Hibiscus MahaJád ile benzersiz bir koku deneyimi sunmakta…

“Doğa, bozulmadığında ve zıtlıklarla daha güzeldir” diyen Maison Crivelli’nin genç kurucusu Thibaud Crivelli; koleksiyondaki tüm kokular gibi Hibiskus Mahajád’ı da çevreye duyarlı bir tasarımda sundu. Çağdaş ve orijinal kreasyondaki tüm parfümler ilhamını güçlü, şaşırtıcı ve yoğun bir koku etkisinden alıyor. Çiçeksi, meyveli notaları ve gösterişli yönleriyle güçlü bir imza keşfetmenizi sağlamak için alışılmışın ötesine geçiyor.

Parfümör Quentin Bisch tarafından tasarlanan Hibiscus MahaJád, Ebelia’nın (siyah frenk üzümü) verdiği meyveli aroma sayesinde gösterişli bir dokunuşla açılıyor.

Üst notaların freshliği, nane yağı ile vurgulanırken, tarçın, pudramsı yönü ile frenk üzümünü tamamlıyor. Orta notaların çiçeksi ve hafif meyvemsi aroması olağanüstü kalitedeki Şam gülüne dayanıyor. Son olarak deri, ciltte daha sıcak ve kalıcı bir his bırakıyor. Temel notalar ise, tarçının pudramsı tatlılığını pekiştirmek için hibiskus tohumları ve aynı zamanda derinin getirdiği şehvetli sıcaklığı güçlendirmek için benzoin ve vanilya etrafında işleniyor.

Orpur etiketi

Orpur®, en sembolik ve kaliteli parfüm bileşenlerine verilen, Givaudan tarafından oluşturulmuş bir etiket.

Givaudan üretimleri

Hibiscus Mahajád’ın yaratılmasında kullanılan Givaudan üretimleri, kokunun benzersizliğini garanti ediyor. Ebelia, kokuya güç ve doğallık getiren meyvemsi ve taze frenk üzümü yönünü ortaya çıkarırken; nilüfer, çiçeksi, kremsi ve şeffaf bir tatlılık veriyor.

Fiyatı: 3.220 TL

Satış noktaları: Beymen Nişantaşı, Beymen.com, La Deesse, Ladeesseshop.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir