Bioten Skin Moisture Serisi ipeksi bir dokunuş yaratıyor

Bioten’ın doğadan gelen temiz içeriği sayesinde etkin nem sağlıyor

Yeni Skin Moisture üç aşamalı bakım serisi; cildi temizleyip nemlendiriyor ve cildin elastikiyetini korumasını sağlıyor. Seri, doğal içeriği sayesinde cildi gün içinde maruz kaldığı kirden nazikçe arındırarak; prebiyotiklerle buluşturuyor.

Seride, normal ve karma ciltler için formülünde %100 doğal ayva özü bulunan misel temizleme jeli; misel su, nemlendirici jel krem; %100 doğal bal ve kayısı çekirdeği içeren scrub krem var. Hassas ve kuru ciltler için %100 safran özlü misel temizleme jeli, misel su ve nemlendirici jel krem ise kuruluk problemini ortadan kaldırıyor.

Skin Moisture 24 Saat Nemlendirici Jel Krem

Skin Moisture serisinin normal/karma ciltler için %100 doğal ayva özlü ve hassas/kuru ciltler için %100 doğal safran özlü iki farklı içeriğe sahip jel kremi, 24 saate kadar etkili nem desteği sağlıyor. Normal ciltler için ayva özü ve prebiyotiklerle zenginleştirilmiş formül cildi yağlandırmadan pürüzsüz bir görünüm yaratırken, kuru ciltlerin kurtarıcısı safran özü içerdiği %93 doğal kökenli bileşenleri sayesinde nem dengesini koruyarak ipeksi yumuşaklık ve esnek bir görünüm sağlıyor.

Cilt tipinize uygun Skin Moisture Misel Su

Skin Moisture misel suyun normal ve karma ciltler için geliştirilen formülünde %100 doğal ayva özü var. Hassas ve kuru ciltler için özel tasarlanan içeriğinde %100 doğal safran özü yer alıyor. Yüz, dudak ve göz kullanımına uygun. Kuru ciltleri nemlendiren ve karma ciltleri yağlandırmadan temizleyen bu özel içerik sayesinde cilt; gün içinde maruz kaldığı kir ve makyajdan arınarak canlı bir görünüme sahip oluyor. Üstelik misel suyun 400 ml’lik boyutu sayesinde yüksek performansından uzun süre faydalanmak da mümkün.

Skin Moisture Misel Temizleme Jeli

Normal/karma ciltler için tasarlanan misel temizleme jeli; %100 doğal ayva özlü formülüyle kir ve makyajı derinlemesine temizler. Cilt florasının dengede tutulmasına yardımcı olur. Hassas/kuru ciltler için %100 doğal safran özlü içerikle desteklenen misel temizleme jeli ise cildi kurutmadan kir ve makyajdan arındırıyor. İçeriğindeki çeşitli prebiyotiklerle ciltte pürüzsüz bir his yaratıyor. Skin Moisture misel temizleme jelleri, her cilt tipi için canlı, aydınlık ve elastikiyetini koruyan bir cilt görünümü sunmaktadır.

Normal/Karma Ciltler için %100 Doğal Bal ve Kayısı Özlü Arındırıcı Scrub

Normal/karma ciltler için tasarlanan %100 doğal bal ve kayısı çekirdeği özlü arındırıcı scrub krem; cildi tahriş etmeden fazla sebum ve ölü hücrelerden arındırır. Prebiyotiklerle zengin, doğal içerikli formülü; cildin nem seviyesini kontrol altına alır. Kayısı çekirdeği parçacıklarının yarattığı peeling etkisiyle cilt tonunun eşitlenmesine katkıda sağlar.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir