Doğadan ilham alan Avon Naturepro’nun yenilikleriyle tanışın

Yeni ürünler hangileri?

AVON’un yüzde 100 yerli üretimle geliştirdiği ‘NaturePro’ serisi büyüyor. Ürünler, paraben ve gluten içermiyor. Aynı zamanda yüzde 100 vegan bir içeriğe sahip.

Aynısefa ve Ölmez Çiçeği Özlü Yoğun Nemlendirici Etkili El & Vücut Kremi ve Aynısefa ve Ölmez Çiçeği Özlü Duş Jeli; seriye yeni eklendi.

Yoğun Nemlendirici Etkili El & Vücut Kremi

İçeriğinde bulunan aynısefa çiçeği özü, zeytinyağı, argan ve shea yağları ile doğal nem veriyor. Papatya, ölmez çiçeği ve civan perçemi özleriyle; cilde canlı ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

Papatya özleri ve pirinç proteini ile Avon NaturePro Aynısefa ve Ölmez Çiçeği Özlü Duş Jeli ise cildinizin doğal nem dengesini koruyor. Aynısefa çiçeği özleri sayesinde cilt her daim tazelenmiş bir görünüm sunuyor.

Sarımsak ve kekik özlü; koparak dökülen saçlar için geliştirilen Sarımsak ve Kekikli Şampuan; ve saçların sağlıklı uzamalarına yardımcı olan ve at kuyruğu otlu zayıf saçlar için güçlendirici özelliğe sahip At Kuyruğu Otlu Şampuan saçlar için deal bakımını sağlar.

At Kuyruğu Otlu Saç Maskesi ve koparak dökülmeleri azaltmaya yardımcı oluyor. Parlak görünüm veren Sarımsak ve Kekikli Saç Maskesi saçları besler. Doğal yağlarla saçları derinlemesine besleyen Sarımsak ve Kekikli Saç Bakım Yağı ise Avon NaturePro’nun bir diğer saç bakım ürünü.

Vücudunuza masaj yaparak uygulayabileceğiniz at kestanesi, kırmızı biber, kantaron yağı ve çörek otu yağıyla At Kestaneli ve Kırmızı Biberli Masaj Jeli, vücuda rahatlama ve serinlik yaratıyor.

Dermatolojik olarak test edilen ‘NaturePro’ serisi paraben ve gluten içermezken aynı zamanda vegan sertifikasına sahip. ‘NaturePro’ doğanın gücüne inananların tercihi olmaya devam ediyor.

  • Aynısefa ve Ölmez Çiçeği Özlü Duş Jeli: 24.99 TL
  • Aynısefa ve Ölmez Çiçeği Özlü Yoğun Bakımlı El & Vücut Kremi: 39.99 TL
  • At Kestanesi Ve Kırmızı Biber İçerikli Masaj Jeli: 54.99 TL
  • Sarımsak Ve Kekik Özleriyle Dökülme Karşıtı Şampuan: 29.99 TL
  • At kuyruğu Otlu Saç Güçlendirici Saç Maskesi: 29.99 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir