Ashley Joy ile bitkilerden gelen güçlü saç güzelliği

Tek yıkamada bile anında güçlenen saçlar

Ashley Joy, zorlu mevsim şartları nedeniyle gücünü yitiren; zayıflayan ve incelen, dökülen saçlar için Güçlendirici Şampuan ve Bitkisel Saç Bakım Yağı öneriyor.

Ashley Joy Güçlendirici Şampuan; ince telli saçları daha ilk yıkamada ihtiyacı olan gücüne kavuşturuyor. Yeniden yapılandırıyor ve saçtaki yaşlanmayı geciktiriyor. Sarımsak özleri, ısırgan otu, zeytin yaprağı ekstratı, maya, keratin ve kafein içeriyor.

Zeytin yaprağı ekstratı, saç büyümesini arttırıyor, hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Saçın yaşlanmasını geciktiriyor, rengini koruyor, dökülmeyi engelliyor. Isırgan otu ekstratı, saç kaybını önlerken, sarımsak özleri ise saç dökülmesini durduruyor. İncelen ve kopmaya yüz tutan saç tellerini güçlendirerek, kalınlaştıran keratin, kırıkların azalmasını sağlıyor, kabarmayı engelliyor; saçların daha canlı ve parlak görünmesini destekliyor. Kan dolaşımını arttırarak saçın güçlenmesini sağlayan kafein özü, saçı canlandırıyor, yeni saç oluşumunu destekliyor.

B vitamini zengini olan yaş maya, içerdiği vitamin ve mineraller ile saçları koruma altına alıyor, doğal bir şekilde, hızla uzamasına yardımcı oluyor. Yaş mayanın içinde bulunan B5 vitamini de keratin oluşumunu tetikleyerek, ince telli saçların yeniden yapılanarak güçlenmesini destekliyor.

24 farklı bitkiden gelen güzellik iksiri

Özel formülünde, 24 farklı bitkisel yağın yanı sıra A ve E vitaminleri; hayat ağacı olarak da bilinen, tropikal bölgelerde yetişen, mucizevi iyileştirici güçleri olduğuna inanılan Baobab ağacından elde edilmiş çok özel bir yağ özü de var.

Baobab yağı, özellikle de boyadan ve zorlu mevsim şartlarından kuruyan, yıpranan saçların yeniden güçlenmesini sağlıyor. Daha güçlü ve hacimli saçlar için kusursuz bir bakım deneyimi yaşatan Ashley Joy Bitkisel Saç Bakım Yağı ile saçların sağlığına kavuşacak, güçlenecek, hacim kazanacak, daha hızlı uzayacak, saç tellerindeki kırılmalar ve kopmalar ortadan kalkacak.

Ashley Joy Güçlendirici Şampuan (400 ml.): 99.95 TL

Ashley Joy Bitkisel Saç Bakım Yağı (100 ml.): 167.95 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir