Makyaj yaparken cilt bakımı yapmaya ne dersiniz?

Makyaj ve bakımı birleştiren ürünler

Makyaj yapmayı hepimiz çok seviyoruz. Peki neden makyaj yaparken aynı zamanda bakım yapmayalım?

Günün yoğun temposunda koştururken cildimiz için kullandığımız ürünler, hem hayatımızı kolaylaştırsın hem de bize zaman kazandırsın istiyoruz. Avon 3’ü 1 Arada Serum Fondöten cildinize, Hydramatic Mat Ruj ve Hydramatic Işıltılı Ruj ise dudaklarınıza bakım yapıyor. Aynı zamanda makyajınızın da kusursuz bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Cildinize bakım yapan 3’ü 1 Arada Serum Fondoten!

İçerdiği %82 oranında cilt bakım bileşenleriyle cildin daha nemli görünmesini sağlar. Cildin nem oranını anında %200 artırır ve korumaya yardımcı olur. Makyajınızı temizledikten sonra bile 72 saate kadar nemlendirilmiş cildiniz aynı zamanda ışıl ışıl görünür.

Avon ‘3’ü 1 Arada Serum Fondöten’ hafiften orta kapatıcılığa kadar olan özelliğiyle cilt tonunuzu eşitlemeye yardımcı oluyor. Hassas ciltler için uygun. C vitamini, E vitamini, antioksidanlar içeriyor.  SPF30 koruması var.

Hyalüronik Asit ile dudaklarınıza gelen bakım!

Ortası hyalüronik asit dolgulu ‘Hydramatic Ruj’ ailesinin en yeni üyesi: Hydramatic Işıltılı Ruj…

Hydramatic Işıltılı ve Hydramatic Mat Ruj’un içeriğindeki %50’den fazla nemlendirici ve cilt koruyucu bileşenlerle dudaklar anında nemleniyor. Dolgun, pürüzsüz görünüm ve uzun süren nemlendirme etkisi sağlıyor.

Hydramatic Işıltılı Ruj (SPF 20), 15 farklı zengin rengiyle ışıltılı parlaklık sunmakta. Hydramatic Mat Ruj’un (SPF 10), 15 rengiyle dudaklarınız yumuşak-mat bitiş görünümüne kavuşuyor.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir