Makyajın yeni enerjik markası Debby ile tanıştınız mı?

Makyaj kategorisinin eğlenceli markası Debby Watsons’ta!

Debby makyaj ürünleriyle genç ve enerjik ruhunuzu makyajınıza yansıtacaksınız! Makyaj serisinde cilt, göz ve dudak ürünleri var.

Debby Blush Experience Allık / 49.95 TL

Allık makyajın olmazsa olmazıdır! Kadifemsi ve zengin pigmentli sıkıştırılmış toz allık yapısıyla mat bir görünüm sağlamaktadır. Pürüzsüz yapısıyla cilde kolayca uygulanır, iz veya leke bırakmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İki farklı renk seçeneği ile yüz hatlarınızı belirginleştirirken cildinize canlılık katmaya yardımcı olur.

Debby Sun Experience Bronz Pudra/ 49.95 TL

SPF 15 güneş koruyucu ve ipeksi pürüzsüz dokusu ile gün boyu bronzlaşmış cilt görünümü verirken; güneşte sağlıklı bir ışıltı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmişir. Paraben içermeyen ürün; Afrika ve Orta Doğu’ya özgü zengin bir antioksidan olan Desert Date Oil ile formüle edilmiştir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Debby Powder Experience Transparan Pudra/ 49.95 TL

Yumuşak mikro partiküller ve değerli mücevher tozları ile zenginleştirilmiş formülüyle; ipeksi, pürüzsüz ve doğal görünümlü bir bitiş sağlar. İçeriğindeki mücevher tozları ve mineraller ile cildi matlaştırmaya; cilt rengini eşitlemeye yardımcı olur.

Debby %100 Precision Eyeliner – Debby %100 Precision Eyeliner Fine Pen / 59.95 TL

Kusursuz bir eyeliner görünümü için tasarlanan, uzun süre kalıcı likit eyeliner ile mutlak mükemmelliğe ulaşın. Oftalmolojik olarak test edilmiş olan ürün; yumuşak keçe uçlu aplikatörü sayesinde kolayca uygulanır ve hızlıca kuruyarak dağılmayı önler.

Ultra ince uçlu tasarımı ile kusursuz görünüm için kolayca uygulanır, hızlı kurur ve ekstra uzun süre kalıcılığını korur. Oftalmolojik olarak test edilen Fine Pen paraben/alkol içermez.

Debby Kiss My Lips Volume Dudak Parlatıcısı / 59.95 TL

İçeriğindeki egzotik meyve özleri ile dudaklarınızı şımartacak! Dermatolojik olarak test edilmiş olan Debby Kiss My Lips Dolgunlaştırıcı Dudak Parlatıcısı; dudaklara ekstra parlak bir görünüm sağlamaya ve dudakları dolgunlaştırmaya yardımcı olur. Sunduğu 5 farklı renk seçeneğiyle her makyaja uygun bir tamamlayıcı olmasının yanı sıra dudakları derinlemesine nemlendirir ve yapışkan bir his bırakmaz.

Debby Kiss My Lips Ruj / 49.95 TL

İçeriğindeki Shea yağı ve yumuşatıcı yağlar ile dudakları gün boyu nemlendirmeye yardımcı olur. Dermatolojik olarak test edilen ürün; parlak, transparan ve mat olarak sunduğu 5 farklı renk seçeneği ile günün her anında sizi daha güçlü hissettirecek!

Debby All-In-One Ekstra Siyah Maskara / 59.95 TL

Debby All-in-One Ekstra siyah maskara ile derin bakışlar! Termoplastik elastomer kullanılan spiral aplikatör ile her kirpiğe 360 derece temas ederek kirpikleri kıvırır, belirginleştirir ve hacim verir. Özel aplikatörü sayesinde kirpiklere gözle görülür bir uzunluk sağlamaktadır. Ekstra siyah olması için Karbon Siyahı ile formüle edilen Debby All-in-One Ekstra Siyah Maskara, oftalmolojik olarak test edilmiştir ve parfüm/paraben içermez.

Debby Volum’experience Maskara / Debby Volum’experience Extra Curling Maskara / 59.95 TL

Debby Volum’experience Maskara özel ultra kıvırıcı aplikatörü ile kirpikleri tek tek tarar. Oftalmolojik olarak test edilen ürün; içeriğindeki üçlü karbon siyahı kompleksi ile kirpiklere benzersiz bir yoğunluk ve derinlik katar.

 Debby Volum’experience Extra Curling Maskara özel maksi boy aplikatörü sayesinde kirpikleri kıvırır ve hacim kazandırır. Oftalmolojik olarak test edilen ürün; içeriğindeki üçlü karbon siyahı kompleksi ile kirpiklere derinlik katar.

Debby What Lashes! Fiber And Volumizing Maskara / 59.95 TL

Debby What Lashes! Fiber And Volumizing Maskara ile muhteşem kirpiklere ulaşın! Yüksek teknoloji kullanılarak naylon kıllarla geliştirilen fırçası sayesinde; uzunluğuyla sizi şaşırtacak kirpiklere ulaşmanızı sağlar. Özel aplikatörü en kısa kirpiklere kadar uzanır ve kirpiklerin daha dolgun; uzun ve kıvrık görünmesini sağlar.

Siyahtan daha siyah bir görünüm elde etmek için Triple Carbon Black Complex ile formülize edilen Debby What Lashes! Fiber And Volumizing Maskara oftalmolojik olarak test edilmiştir ve parfüm içermez.

Yeni makyaj markası Debby tüm Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulamasında sizleri bekliyor!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir