Mani Mani İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan tasarım hikayeleri

Koleksiyon hem natural hem pop bir karmadan oluşuyor

Mani Mani, İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu’nda kendine has bir kimlik ve net çizgileri olan bir stille yolculuğuna devam ediyor.

Her birinin ayrı hikayesi olan tasarımlar, bütününde İlkbahar/Yaz  Koleksiyonu’nu oluşturuyor. İlkbaharın hafif rüzgarını ve yazın ilham verdiği bütün o canlı renkleri ile olan uyumunu hissettiren koleksiyon; tasarımlarıyla yeni sezon heyecanını sonuna kadar yaşatıyor.

Hem natural hem pop bir karma ile yola çıkan marka; İlkbahar-Yaz koleksiyonunda sokak modasından romantik looklara, marjinal detaylardan elegan duruşlara geçiyor.

Mevsimin enerji veren canlı renklerinin yanı sıra soft tonlarda tasarımlar da sunan koleksiyonda; formlar, desenler, farklı dokuların birlikteliği sanki bir gençlik iksiri oluşturuyor.

‘Sport’ grubunda sloganlar ve ikonik ilüstrasyonlarla daha dinamik bir ruh hakim. ‘Jean’ grubunda ise 3 boyutlu formlar ve çiçek desenleriyle romantik bir hava sergileniyor. Renkleri, desenleri yanı sıra kıyafetleri özel detaylarla farklılaştıran Mani Mani koleksiyonunda yer alan tül etekler, bermudalar, pantolonlar, farklı formlarda ceket ve yelekler, bluzlar ve elbiseler yaz çoşkusunu stile taşıyor.

Mani Mani İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu’nu Nişantaşı’nda bulunan mağaza ve  www.manimani.com.tr  adresinden keşfedebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir