Renk ve dokuları ile ön plana çıkan romantik bir koleksiyon

Gizia İlkbahar-Yaz 2022

Şehrin kalabalığından uzak, doğadan ilham alan tasarımlar Gizia İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda hayat buluyor. Eşsiz tasarımları, çarpıcı detaylarla birleştirerek göz alıcı bir koleksiyona imza atıyor.

Baharın gelişi ile uyanan doğadan alınan ilham, Gizia tasarımlarına yansıyor. Soft dokuların yer aldığı, organze ve koton kumaşlarla hazırlanan formlu ve hacimli tasarımlar, renk paletinden kırık beyazlar ve kum bejleri tonlarıyla birleşiyor. Danteller ve işlemeler tasarımlara zenginlik katarken, konfor yine ön planda tutuluyor.

Yeni sezon tasarımların renklerinde de hissediliyor

Yeşilin tonları, kırmızının canlılığı, oranjın yanık tonları; hafif ve keten dokulu kumaşlarla birleşiyor. Floral desenler ve etnik dokular aynı zamanda yaz akşamlarını da renklendirecek farklı seçenekler sunuyor.

Denim koleksiyonunda ise renkler ve yıkama efektleri yer alıyor. Denim kumaşı koton kumaşlarla bir arada kullanarak baskı, işleme ve nakış detaylarıyla dinamik ve modern bir silüet yaratılıyor. Formlu crop ceketler, geniş paça pantalonlar, uzun elbise, denim croptoplar, poplin gömlek ve bluzlar kombin çeşitliliğini artırıyor.

Kumaşlar doğal içeriklerden oluşuyor

Yaz aylarında serin tutan, cildin nefes almasını sağlayan dokular; doğal pamuk ve ketenlerle ipek tuşeli şifonlar yer alıyor. Dantellerin yoğunlukta yer aldığı koleksiyonda, aksesuar detayları tasarımlara çarpıcı dokunuşu yapıyor.

Gizia, modaseverleri İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu’nu keşfetmek için mağazalarına ve www.gizia.com adresine davet ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir