Maskelerin altına hapsolan dudaklarınızı hatırlamanın tam zamanı!

Bu rujlara aşık olabilirsiniz!

Dudaklarınızda her an, Provence’tan yeni hasat edilmiş meyvelerin sulu, renkli ve iştah kabartan tatlarını hissetmek ister misiniz?L’Occitane, dudaklara değer veren, nefis renklerle dolu ve besleyici yepyeni bir dudak koleksiyonu ile karşınızda…

‘All About The Lips’, (Dudaklar hakkında her şey) diyerek kadınlarla tanıştırılan koleksiyon, L’Occitane’ın doğallığını dudaklara taşıyor. Bu özel rujlar, mandalina, pomelo, ahududu, nar, havuç gibi besleyici içerikler ve E vitamini garnitürü ile dudaklarınızı yeniden yapılandırıyor.

Kendinizi iyi hissetmek için taze pembe Sunday Pinknick’i veya pembe-altın Sunset Walk’u deneyebilirsiniz. Purple Patch ise tek kelimeyle harika derinlikte bir ahududu şöleni gibi. Hemen söyleyelim hepsinin tatları tek kelimeyle nefis.

Lezzetli dudak yağları

Parlak, dolgun dudaklar için taze kokulu L’Occitane nemlendiricileri, adeta dudakların renkli perdeleri rolünde. Orta tonlu bir gül goncası parıltısı veren Pink Mecanic ya da soluk, şeftali tonlu Spicy Nude arasında kararsız kalacaksınız.

Rouge Craquant ile dikkatleri üzerine çeken bir kırmızılık, Ravie en Rouge ile ateşli, ve dramatik koyu bir kırmızı ya da canlandırıcı kırmızılıkla gelen Pomel-Hot… Cilt tonunuz ne olursa olsun, size uygun bir renk tonu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sekiz saate kadar kullanım

Silikon içermeyen, uzun süreli kullanım sağlayan ve dudaklarınızı gün boyu rahat tutan bu rujların, pastanın kreması diyebileceğimiz  önemli bir diğer özelliği ise, vejetaryen dostu bir formül kullanması.

Dudak balm’larını uygulamadan önce, dudaklarınızı pürüzsüz hale getirmek için Lip Scrub (Dudak peelingi) deneyebilirsiniz. L’Occitane’nın garantili ruh hali değiştiren doku dünyasına giriş yaptığınızı hatırlayın ve ölü cilt hücrelerinizi haftada en az iki kez temizleyin.

Yarı mat, uzun ömürlü yoğun meyveli rujların tüm cilt renklerine uyan yumuşak, doğal tonlarına L’Occitane Mağazaları ve loccitane.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir