Medirevo bor ve kenevir tohumu yağını ürünlerinde buluşturdu

Annelerimize ışıltı katma sırası bizde

Bu Anneler Günü’nde annenize pırıl pırıl, mükemmel bir cilt armağan edin. Alternatif tıpta kullanılmasının yanı sıra, üzerine sayısız makale yazılan ve faydaları saymakla bitmeyen kenevir tohumu yağı ile mucizevi bor ikilisini bir araya getiren Medirevo, annelerimizin hayatına dokunuyor.

Hepimizin annesi dünyanın en güzel kadını! Ancak bu güzelliğe kimi zaman güneş, hava kirliliği gibi dış etkenler, kimi zaman ise stres ve yorgunluk gölge düşebiliyor. Bor ve kenevir tohumu yağı uyumuyla ortaya çıkan ürünlere imza atan doğrudan satış sektörünün Türkiye’de en bilinen markaları arasında yer almayı hedefleyen Medirevo, bu Anneler Günü’nde annelere lekesiz, aydınlık ve pürüzsüz bir cilt armağan ediyor.

Bakım rutinlerinin vazgeçilmezi

Aynadaki yenilenmiş ciltlerin gizli iksiri Bor, Kenevir Tohumu Yağı ve Güllü Soyulabilir Peel Off Maske, Medirevo’nun Anneler Günü’ne özel tavsiyeleri arasında yer alıyor. Canlılık ve ışıldayan bir cilt için geliştirilmiş maske, cilde enerji vermek için güçlendirilmiş formülüyle, annelerin bakım rutinlerinin vazgeçilmezi olmaya aday. Haftada 1 ya da 2 kez kullanmaya uygun gül maskesi ile mucizeler yaratmak için ise, 20 dakika beklemek yeterli.

Yoğun nem mucizesi

Özellikle leke problemi yaşayan ciltlerin çok daha aydınlık görünmesine ve yoğun nem ihtiyacına yönelik geliştirilen Alpha-Arbutin, Hyaluronik Asit, Niacinamide, Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Kök Hücre, D vitamini, Allantoin, Gliserin’li Brightening Krem, bor ve kenevir ile zenginleştirilmiş formülü ile düzenli kullanımda mucizevi sonuçlar yaratıyor. Yüz, el ve vücut için tercih edilen bu eşsiz krem, aynı zamanda sabah ve akşam günde 2 defa kullanıma uygun.

Cilt lekelerine karşı!

Hayatlarımızı aydınlatan annelerimize ışıltı katma sırası bizde! Medirevo’nun anneler için, aydınlatıcı bir serum önerisi var. Leke karşıtı, D vitaminiyle formüle edilen aydınlatıcı Alpha-Arbutin, Hyaluronik Asit, Niacinamide, Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Kök Hücre, D vitaminli Brightening Serum, inatçı ve uzun süreli lekelerin giderilmesine, cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı oluyor. Cilt tonunun eşitlenmesini destekleyerek cilt lekelerini ortadan kaldıran Medirevo’nun mucizevi ürünü, aynı zamanda cilde aydınlık bir görünüm sağlıyor. Leke problemi yaşayan ciltlerin kullanımına uygun özel olarak geliştirilen mucizevi ürünün bor ve kenevirin etkisiyle zenginleştirilmiş formülü, düzenli kullanımla birlikte harikalar yaratıyor.Medirevo, etkili sonuçlar almak adına Care White serisi ürünlerinin bir arada kullanımını öneriyor.

  • Bor, Kenevir Tohumu Yağı ve Gül’lü Soyulabilir Peel Off Maske fiyatı: 54.99 TL
  • Alpha-Arbutin, Hyaluronik Asit, Niacinamide, Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Kök Hücre, D vitamini, Allantoin, Gliserin’li Brightening Krem fiyatı: 59.99 TL.
  • Alpha-Arbutin, Hyaluronik Asit, Niacinamide, Bor, Kenevir Tohumu Yağı, Kök Hücre, D vitaminli Brightening Serum fiyatı: 79.99 TL.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir