Mehry Mu, İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu ile ön siparişli satışa geçiyor

Mehry Mu’dan tüketicilere sürdürülebilir koleksiyon

Yaratıcı ve iyileştirici fikirleriyle öncü çanta markası Mehry Mu; İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu ile ‘ön sipariş’li satış anlayışına geçiş yapıyor. Dünyada uygulanan bu alışveriş sistemi ile kaynakların sonsuz olmadığını vurguluyor. ‘Kişiselleştirme’ adına özel imkanlar sağlayan ön sipariş ile alışveriş sistemi; Türkiye için yepyeni bir müşteri deneyimi olacak.

Marka, koleksiyonda sürdürülebilirliğin altını kalın harflerle çiziyor. Mehry Mu; minimalleşen yeni dünya kurallarında, kendi sesini özgürce dile getirmeyi seviyor. Geniş stoklu ürünler üretmek yerine; ‘ön sipariş’ sipariş sistemi ile, hem fazla tüketim riskini azaltıyor hem de müşterilerini bilinçli yaşamaya davet ediyor.

Global arenada Farfetch.com, Le Bon Marché, Moda Operandi ve netaporter.com gibi kült moda devlerinde yer almaktadır. Ön sipariş ile Türkiye’de birçok markaya öncelik ediyor. Yeni sezon çantaları, bu anlamda satışa çıktı.

Gelirin bir kısmı Kırmızı Çocuklar Derneği’ne gidiyor

Her şeyin tek bir kolektif bilinçle birbirine bağlı olduğuna inanan Mehry Mu; önceliğine her zaman insani ve sanatsal değerleri koyuyor. Aynı zamanda satışlardan elde edilen gelirin bir kısmını da koruma altındaki çocuk ve genç yetişkinlere kol kanat geren Kırmızı Çocuklar Derneği’ne başlıyor.

Yerel üretimle hazırlanan, ruhu olan çantaların markası Mehry Mu, farklı disiplinlerden zanaatkârlar ile iş birlikleri gerçekleştiriyor. Günümüzde var olmamızı sağlayan geçmişimize de saygılı olmanın altını çiziyor. Kısaca anlamlı denge içerisindeki romantik unsurlar ile sevgi ve maceraya dair renkli hikayeler taşıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir