MFM Age Stop doğanın tüm sihirli güçlerini cildinize taşıyor

Uttwiler Spätlauber nedir?

İsviçre’de yetişen çok uzun ömürlü elma türü olan Uttwiler Spätlauber’ın biyoteknolojik özü ile hücre ömrünü uzatan Age Stop artık Türkiye’de.

DNA’sı insan cildine benzeyen elmanın kök hücresi şimdi MFM Age Stop Yaşlanma Karşıtı kremle cilde dair tüm bilinenleri kökten değiştiriyor.

Bilim insanları, Uttwiler Spätlauber elmasının, kuruyup ağaçlarından düştükten aylar sonra bile canlılığını koruduğunu fark etti. Araştırmalar ortaya çıkardı ki, bu özel meyvenin kök hücreleri tıpkı insan kök hücrelerine benziyor. Kısa süre içinde elmanın kök hücrelerinin laboratuvarda yetiştirilmesini sağlayan bitki hücre kültürü teknolojisi geliştirildi.

11 güçlü aktif bileşenle

Ünlü Eczacı Mehmet Müderrisoğlu’nun formülü olan MFM Age Stop Yaşlanma Karşıtı Krem, cildi nemlendiriyor. Aynı zamandan sıkı ve doğal bir görünüm kazandırmaya katkı sağlıyor. İçerdiği kök hücre ve DNA koruyucu cildin kolajen üretimini artırıyor. Cildi dış etkenlerden korumaya yardımcı oluyor.

İçeriğindeki Argirelin botoksa benzer etki yapıyor. Trimoist cildin bir kullanımda üç gün nemlenmesini sağlıyor. Ayrıca içeriğinde İsviçre’nin buzul şaraplarının üretildiği üzümlerinden elde edilen Vin-uplift, Macademia fındığı, Shea Yağı, Çin Geveni kök ekstresi yer alıyor. Buna ek olarak Squalene, güneş ışıklarından kaynaklanan DNA hasarının oluşmasını önleyen Pepha Protect, E vitamini, Moss Cell, kolajeni uyaran soya özü Lipobelle, Buğday Özü Yağı da var.

Gece, gündüz ve göz kremi çeşitlerine ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir