Cilt kalitesini artırmanın yeni yolu: 7K Lifting!

7K Lifting ciltte neler yapıyor?

2026 itibariyle Amerika’da 106 milyar dolara ulaşması beklenen estetik sektörü son zamanlarda tek bir şeye odaklanıyor: Cilt kalitesini artırmak! Tüm teknolojilerin, içeriklerin, formüllerin; yaklaşımların temelinde bu düşünce var.

7K Lifting Mezoterapi Uygulaması bunlardan biri…  İşlemin özelliği tek seansta antiaging etkisini güçlü bir şekilde göstermesi! Yüzün stratejik yedi bio-estetik noktasına uygulanıyor.

  • Dokuların lifting etkisini tetikleyen farklı iki molekül büyüklüğünde, çapraz bağsız ve yüksek yoğunlukta hyaluronik asit
  • Etkili bir antioksidan olan DMAE
  • Organik silisyum
  • Aminoasitler
  • Çinko gibi yapıtaşları içeriyor.

7K Lifting, ciltteki kolajen ve elastin sentezini eartırıyor. Hibrit hyalüronik asit teknolojisiyle birlikte, kolajen ve fibroblast uyarımı sayesinde lifting ve yoğun bir nem bombası etkisi gösteriyor. Bu sayede cilt kalitesinde belirgin bir artış sağlıyor.

Nerelere uygulanıyor?

Burun çevresinden dudak çevresine doğru derinleşen nazolabial çizgilerle, ağız kenarından çeneye kadar uzanan kukla çizgilerinin derinliğini azaltan uygulama, yüz ifadesini bozmadan cilde, sağlıklı ve nemli görünmesi için ihtiyaç duyduğu desteği veriyor. İşlem, cildin alt tabakalarından yüzeye kadar bütünsel bir antiaging etki yapıyor. Hem orta ve alt yüz bölgesini şekillendiren hem de sarkmış ciltte
tekrar sıkılaşma ve lifting etkisi yapan uygulama, aynı zamanda yağ ve bağ dokularındaki kayıpları ve bozulmaları da onarıyor.

Özellikle yüzde elastikiyet kaybı, sarkma ve kırışıklık yaşayan, ama cerrahi yöntemlerden çekinenlere öneriliyor. Aynı zamanda dolgu uygulamaları sırasında ortaya çıkan olumsuz görünümün oluşmasını istemeyen hastalar için de iyi bir alternatif. İşlem sonrasında morarma ve şişme olmadan günlük hayata devam etmek de mümkün.

Etkisi artırılabilir mi?

7K lifting, ilk uygulamadan hemen sonra etkisini göstermeye başlıyor. Cildin nemi artıyor ve birkaç hafta içerisinde de cilt yenilenmesi belirgin şekilde görülmeye başlıyor. Her tedavide olduğu gibi seans sayısı kişiye özel belirlenmekte. Ancak tek seansta etkisini göstermekte. Altı ay aralıklarla tek seans uygulama yapılarak işlemin etkisi artabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir