Miu Miu Sonbahar/Kış 2023 Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Sade ama ikonik tarzlar

Yeni Sonbahar/Kış 2023 Miu Miu güneş gözlüğü koleksiyonu, Miu Miu’nun sürekli evrilen marka kimliğini yansıtıyor. Kadınların cesur yanını keskin detaylar ve formlarla yorumluyor.

Sonbahar/Kış 2023 moda defilesinde sunulan güneş gözlükleri, klasik bir stili incelikle yansıtıyor. Zamansız tasarımların özünü sofistike yeni versiyonlarda yeniden keşfediyor. Yeni koleksiyondaki stiller, markanın stil kodlarını modern ve ultra gösterişli yapılarda yeniden karşımıza çıkarıyor. Sezonun modeleri sofistike nüanslarla karakterize ediliyor. Kalın profiller ise geometrik formları vurguluyor. Miu Miu dikey logosu sadeleştirilmiş olsa da ikonik karakterini korumaya devam ediyor.

Sonbahar/Kış 2023 Defile Koleksiyonu

Miu Regard güneş gözlükleri, sofistike bir tavrı destekliyor. Hafif hissi vurgulayan oval bir tasarıma sahip asetat çerçeve, şık profiller ve ultra-düz lenslerle karakterize ediliyor. Renk yelpazesinde siyah, talc ve bal tortu rengi tonları var. Model, klasik veya kadınsı nüanslara sahip lenslerle eşleştiriliyor. Miu Miu dikey logosu ise şık formlara kişisel bir dokunuş katıyor.

Sonbahar/Kış 2023 Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

SMU50Z

Adeta modern feminenliği yorumluyor. Sarmal çerçevesi, üst ön profilini belirleyen temiz kesimli metal çubuk tasarımı ve zengin çerçevesiz lenslerle karakterize ediliyor. Modelin ince, zarif sapları ikonik Miu Miu dikey logosuyla süsleniyor. Altın, açık altın, gümüş ve siyah tonları var. Klasik düz renkli lenslerle birlikte gölgeli ve yansımalı seçeneklerle eşleştirilerek tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

SMU03Z

Belirgin çizgilerle ve şık gölgelendirme teknikleriyle güçlendirilen kedi gözü tasarıma sahip asetat güneş modelinin cesur sapları Miu Miu’nun dikey logosuyla kişiselleştirilmiştir. Tobacco, garnet ve ıvy tonlarındaki yeni çizgili renk seçenekleri ile siyah, talc ve bal tortu gibi daha klasik tonlarda da moda severlerin beğenisine sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir