Modern bir kralın kalbine samimi bakış sunan K by Dolce & Gabbana

K by Dolce&Gabbana Eau de Parfum

Geçen yıl otantik ve modern bir adamın hikayesini anlatan büyüleyici bir koku olan K by Dolce & Gabbana’nın tanıtımına şahit olduk. Baştan çıkarıcı, cömert ve karizmatik, günlük hayatının kralı, sevdiklerine değer veren ve etrafındaki herkese ilham veren doğal bir lider…

Şimdi Dolce & Gabbana Beauty, modern bir kralın kalbine samimi bir bakış sunan yeni bir koku olan K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum’u sunuyor. Yoğun, çekici ve şehvetli parfüm tutkularının tüm derinliklerini ortaya çıkarıyor.

Gücü her zaman nazik bir kalple dengeleyerek, sadece tacını takmak için değil, aynı zamanda ona gerçekten sahip olmak için doğduğunu kanıtlıyor.

Orijinal koku yeniden yorumlandı

K by Dolce & Gabbana Eau de Parfum, kaderini tutku ve güvenle seçen bir adamın ruhunu somutlaştıran duyusal yeni bir koku ile Eau de Toilette’in mirasına dayanıyor. Ünlü parfümör Daphné Bugey ve Nathalie Lorson, Toskana’nın dünyevi, engebeli manzarasından esinlendi. Bu orijinal kokuyu yeniden yorumlayarak günlük yaşamın bu kralının yoğun ve çekici yönlerini uyandırdı.

Eau de Toilette, ateşli aromatiklerle tutuşturulan ve asil ormanlarla desteklenen bir turunçgil içeriği ile desteklendi. Eau de Parfum ise yeni bir müstehcenlik, daha duygusal bir kalp ve odunsu taban ile ortaya çıkıyor.

Baharatlı kakule kıvılcımı

Eau de Toilette ve Eau de Parfum, üst notalarında  limon torchio özüyle karışan, lezzetli turunçgillerin canlandırıcı bir füzyonuyla açılıyor. Taze ardıç meyvesinin keskin kokusuyla bilenen bu turunçgiller, yeni bir baharatlı kakule kıvılcımı ile canlandırılıyor. Sakinleştirici adaçayı ve enerji veren lavandin ile harmanlanmış gevrek sardunya, baharatların kalıcı sıcaklığıyla eriyen yumuşak kremsi bir dokunuş veren incir sütü akorunun eklenmesiyle yeni bir şehvet kazanıyor.

Koku daha sonra şehvetli sedir ağacı, için için yanan paçuli ve topraksı güve otunun baştan çıkarıcı bir tabanına yayılıyor. Yeni ve canlı bir dumanlı nagarmotha ağacıyla güçlendiriliyor. Güçlü bir şekilde manyetik ve karşı konulamaz bir şekilde duyusal olan koku, günümüzün kralının tutkulu yoğunluğunu mükemmel bir şekilde yansıtıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir