Mustela Cold Cream Stick, bebeklerin ihtiyacı olan nemi sunuyor

Bebeğinizin kuru cildi için Mustela yanınızda

Annelerin kendilerini güvenli ve huzurlu hissetmelerinin yolu, bebeklerinin sağlıklı olmasından geçiyor. Bebek sağlığı denilince akla gelen ilk şey ise cilt sağlığıdır. Özellikle yenidoğan bebekler, tam gelişmemiş ciltleri bazı sorunlarla karşılaşabilir.

Düşük nem bariyerine sahip bebekler için en önemli öncelik cildin nemini dengede tutmayı başarmaktır. Soğuk hava ve rüzgar gibi faktörlere maruz kalan bebeklerde nem kaybı gözlemlenebilmektedir. Dolayısıyla deride pullanma, soyulma, kızarma gibi rahatsızlıklar ortaya çıkar. Mustela Cold Cream Stick, kuru ciltli bebeklerin ihtiyacı olan nemi karşılıyor.

Ürün, hem bebekler hem yetişkinler için en hassas bölgeler arasında yer alan yanak ve dudaklar için koruyucu bariyer görevi görmektedir. Her zaman annelerin ve bebeklerinin rahatını düşünen marka; cold cream ve organik balmumu içeren besleyici stick ile bu sefer bebeklerin kuru cildini rahatlatıyor.

Yüzde 98 oranında doğal kökenli içeriklerden oluşan besleyici stick; cilt bariyerini koruması için cold creamle zenginleştirilmiştir. İçerisindeki lipid yenileyici seramidler sayesinde cildin hidrolipidik filmini korurken, cold cream ile cildi besler ve yumuşatır.

Bebeklerin ciltleri seyahat esnasında da hasara uğrayabilmektedir. Mustela, bu zararı en aza indirmek için Cold Cream Stick’i hareket halinde kullanıma uygun olarak tasarlamıştır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir