Ex Nihilo Paris’ten kuralları yıkan yeni koku: The Hedonist

Tamamen vegan içeriklerden oluşuyor

Paris merkezli koku evi EX NIHILO, geleneksel parfümeriden miras kalan kodlardan ve akademik kurallardan sıyrılarak; yeni ve benzersiz kreasyonlar yaratıyor. Tamamen Paris’i yansıtan sofistike koleksiyonu Iconoclaste’yi tıpkı kendisi gibi başına buyruklara; özgür düşünürlere ve kuralları yıkanlara adıyor. Marka, koleksiyonun en yeni üyesi THE HEDONIST’i sundu.

Jordi Fernández, parfümü teknolojik olarak en gelişmiş ve sürdürülebilir bileşenlerle tasarladı. THE HEDONIST nihai bir varış noktası olmaksızın; vahşi doğaya yapılan lüks bir yolculuğu müjdeliyor. Koku, estetiğin en saf halini arayıştan ilham alıyor.

Kreasyon, EX NIHILO’nun Haute-Parfumerie’nin klasik ham maddelerini yüceltme ve Avant-Garde’den ilham alan nihai ve unutulmaz bir parfüm deneyimi sunma arzusunu mükemmel bir şekilde açıklıyor.

Odunsu baharatlı bir koku olan THE HEDONIST’in üst notalarındaki zencefil; bergamotla biraraya gelerek yeni bir heyecanı tetikliyor. Sedir ağacı ve Haiti’den gelen vetiver kokuyu güçlendirken misk; Givaudan tarafından biyoteknoloji yoluyla üretilen Akigalawood ile birleşerek baş döndürücü bir imza yaratıyor. Aynı zamanda EX NIHILO’nun tüm kokuları gibi THE HEDONIST de tamamen vegan içeriklerden oluşuyor.

  • Üst notalar: Bergamot, Zencefil
  • Orta notalar: Sedir ağacı, Akigalawood
  • Alt notalar: Vetiver, Misk, Tonka Fasulyesi

Akigalawood: EX NIHILO, klasik odunsu kokuyu Akigalawood ile yeniden icat ediyor. Bu yeni bileşen sayesinde klasik bir odunsu akor (Sedir/Vetiver) yaratılıştan önce hiç olmayan bir kokuya dönüşüyor. Akigalawood®, canlı ve baharatlı notalar sunarken kokuya zerafet katıyor.

  • 100 ml fiyatı: 2.990 TL
  • 50 ml fiyatı: 2.070 TL
  • Seyahat seti : 1.380 TL

Satış noktaları: Beymen Nişantaşı, Beymen İstinyePark, Beymen.com, La Deesse, Ladeesseshop.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir