Nars’ın kült allık koleksiyonuna 10 yeni ton daha eklendi

Süper ince ve ipeksi yapı

NARS, en iyi renk ve parıltıya sahip ikonik allık koleksiyonuna 10 yeni ton ekledi. Mikronize tozlarla formüle edilmiş Nars’ın kült allıkları; yumuşak dokusu, harmanlanabilir özelliği ve yanaklarda bıraktığı ışıltıyla her zaman favoriler arasında yer alıyor. Bu kusursuz allık koleksiyonuna eklenen 10 yeni ton; mat, saten ve ışıltılı bitişleriyle makyaj performansını zirveye taşıyor.

En çok tercih edilen, ödüllü Nars Orgasm allık dahil olmak üzere yenilenen tonlar ve birbirinden farklı bitişlerle sonsuz görünüm yaratmak elinizde. Süper ince ve ipeksi yapısıyla vazgeçilmez olan kült NARS allıkları 10 yeni tonuyla şimdi daha dayanılmaz ve eşsiz.

Özellikler

  • İkonik tonlar: Mat ve ışıltısı bitişleriyle ipeksi Nars tonları sonsuz gölgeler oluşturmanıza yardımcı oluyor. Mevcut 16 allık tonuna eklenen 10 yeni ton ile koleksiyon ultra şeffaftan, güçlü renklere kadar geniş bir seçki sunuyor.
  • Şeffaflık ve çoklu uygulanma: Cildi anında canlandıran doğal ve sağlıklı bir görünüm sunuyor. En yoğun tonlar bile hafif bir uygulama ile doğal dokunuş katıyor.
  • Karıştırılabilir: Mikronize toz pigmentler yumuşak bir doku sunarak karıştırılabilir bir uygulama sağlıyor.

Fiyatı: 260 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir